Životné poistenie
pre deti

Poistite tých najdôležitejších vo svojom živote a zabezpečte ich v každej situácii.

  • Až polovicu poistných udalostí vyplatíme do 48 hodín
  • Kryjeme až 34 závažných detských chorôb s 3-násobným plnením
  • Chránime deti až do veku 25 rokov
Mám záujem
Už od
15 €
mesačne
4,6/5
pre životné poistenie

Vyskladajte životné poistenie
pre svoje dieťa

Vyskladajte si riziká Vyberte si krytie
Poistenie až 34 závažných detských ochorení do 40 000 €
Postaráme sa o vaše dieťa v najzávažnejších životných situáciách, ako sú rakovina, autizmus, encefalitída, borelióza a iné ochorenia . Ak vaše dieťa postihne viac vážnych chorôb, môžeme vám vyplatiť až niekoľko plnení.
Poistenie trvalých následkov úrazu do 20 000 €
Ak má vaše dieťa po úraze trvalé následky, vyplatíme vám stanovené percento z poistnej sumy podľa konkrétneho úrazu. Čím vážnejší úraz, tým viac peňazí dostanete – až do 500 % poistnej sumy. Dieťa dostane „bolestné“ v prípade zlomenín, napr. 40 € za vážnejšie zlomeniny dlhých kostí či panvy, max. 60 € na jednu poistnú udalosť. Poistenie poskytujeme do 18 rokov dieťaťa.
Denná dávka pri hospitalizácii do 35 €/deň
Za každý deň, ktorý strávi dieťa v nemocnici pre chorobu alebo pre úraz, vám vyplatíme dennú dávku. V prípade, že ho do 24 hodín po úraze hospitalizujú, dostanete za tieto dni až dvojnásobok.
Denná dávka pri nevyhnutnom liečení úrazu do 20 €/deň
Ak trvá nevyhnutné liečenie úrazu min. 8 dní, vyplatíme vám dávku za každý deň liečenia vášho dieťaťa v nemocnici alebo doma (spätne od 1. dňa). V prípade, že ho bezprostredne po úraze hospitalizujú, dostanete za tieto dni až dvojnásobok.
Ošetrovné do 250 €/OČR
Nahradíme vám príjem počas ošetrovania vášho dieťaťa po 11. dni a bez čakania na ukončenie liečby. Navyše, získate bonus – dvojnásobné plnenie v prípade jeho ochorenia na jedno z 34 závažných detských ochorení.
Investičné životné poistenie do 3 000 €
Chcete okrem rizikového poistenia pre svoje dieťa niečo viac? Z dlhodobého hľadiska sa vám oplatí uzatvoriť investičné životné poistenie, pri ktorom pravidelne investujete peniaze do fondov. Vytvoríte tak svojmu dieťatu finančnú rezervu do budúcnosti.
Sirotský dôchodok Pre rodiča do 500 €/mesiac
V prípade vášho úmrtia bude vaše dieťa, resp. zákonný zástupca dostávať pravidelný mesačný príspevok (dôchodok) až do jeho 25 rokov. Toto poistenie môžete uzavrieť až pre 4 deti.
Poistenie pre prípad smrti Pre rodiča do 150 000 €
Zabezpečte svojmu dieťaťu životný štandard a krytie výdavkov na život v prípade vášho úmrtia. Kryjeme riziko akejkoľvek smrti. Ak dôjde počas poistenia k úmrtiu, vyplatíme celú dohodnutú poistnú sumu oprávnenej osobe, ktorou môže byť vaše dieťa.
Náhrada poistného pri dlhodobej PN Pre rodiča áno
Vrátime vám už zaplatené poistné za 6 mesiacov naraz a potom mesačné poistné za každý začatý mesiac, ak ste dlhodobo práceneschopný.
Oslobodenie od platenia poistného Pre rodiča áno
V prípade invalidity alebo úmrtia rodiča poistná zmluva nezanikne, ale platenie poistného preberieme za vás.
Nezabudnite! Dobre poistené dieťa by malo mať hlavne dobre poisteného rodiča. Preto spolu s dieťaťom poistite aj seba.

Aké sú výhody detského životného poistenia?

Poistíme aj registrovaných mladých športovcov do 18 rokov
Poistíme aj registrovaných mladých športovcov do 18 rokov
Kryjeme úrazy, nech sa stanú kdekoľvek vo svete
Kryjeme úrazy, nech sa stanú kdekoľvek vo svete
Poistíme celú vašu rodinu na jednej zmluve so zľavami až 25 %
Poistíme celú vašu rodinu na jednej zmluve so zľavami až 25 %

Hodnotenia klientov

4,6/5
30 hodnotení
„Možnosť riešenia celú udalosť elektronicky, bez potreby návštev ďalších úradov a inštitúcií, promptné a férové riešenie udalosti zo strany poisťovne, notifikácie zo strany positovne.“
Juraj K.
„Pozitívna skúsenosť a ochotný personál na tel. linke.“
Michaela T.
„Ochotný personál a v prípade kontaktovania sa s pracovníkmi poisťovne som doteraz vždy bola spokojná, pretože som nemusela dlho čakať na odpoved pokiaľ som mala nejaké otázky ohľadom poistenia. Takisto pri rušení jedného poistenia s prechodom na iný druh poistenia /myslím u poisťovne Generali/ nebolo žiadne zbytočné papierovanie.Momentálne chcem u Vašej poisťovne poistiť aj domácnosť, ktorú som mala doteraz poistenú u inej poisťovne.“
Zuzana P.
„Uzavretie úrazového poistenia bez nutnosti deklarovať zdravotný stav. Akurát mi vadilo, že sa nedalo vyhnúť poisteniu pre prípad smrti, ktoré nepotrebujem, lebo nemám deti.“
Gabriela M.
„Ochota a spokojnosť pri prezentácii a ponúke“
Helena N.
„Všetko je bezproblémové a nič neni zbytočne zdĺhavé.“
Peter V.
„Rychle vybavenie a posudenie zaslanych podkladov“
Kristína K.
„Pozitivna skusenost pri plneni dlhodobej PN.“
Peter R.
„Poisťovňa mi vždy dala najlepšiu ponuku a vždy pohotovo reagovala na akúkoľvek moju požiadavku.“
Martina B.
„Po skúsenosti s poistnou udalosťou hodnotím túto poisťovňu ako jednu z najlepších“
Lenka M.
„Rýchle vybavenie poistnej udalosti bez zbytočných papierovačiek.“
Jana S.
„Výborné podmienky a korektný prístup.“
Magdaléna B.
„Vždy dobré informácie i vystupovanie.“
Mária K.
„Vynikajúci prístup pracovníčky poisťovne, výborné predchádzajúce skúsenosti s poisťovňou v prípade poistných udalostí.“
Rastislav H.
„Jednoduche a bezproblemove riesenie PU“
Jozef B.
„Rýchle dojednanie, prehľad a pochopiteľnosť produktu“
Lucia Č.
„najvýhodnejšia cena poistenia“
Zuzana V.
„Rýchle vybavenie, zreteľne vysvetlenie dobre poradenstvo, profesionalny prístup a vystupovanie“
Eva K.
„Dobrý prístup a vysvetlenie.“
Miroslav K.
„Likvidaciu bolo mozne realizovat cez web a vzhladom k tomu to bolo vybavene rychlo.“
Marek L.
„Ziadne poistne plnenie zatial nebolo riesene, nemozem posudit kvalitu vasich sluzieb.“
Zdenka M.
„Pri dlhodobo práceneschopnosti sa ku mne Generali Poisťovňa veľmi pekne zachovala o nič ma neukrátila.“
Emília B.
„Ja osobne som spokojná, mám tu aj poistené auto. Keď bola dcérka v nemocnici tak jej aj bolo vyplatené, žiadne okolky, takže zatial Vám dôverujem.“
Blažena CH.
„Absolútne profesionálny a ľudský prístup pracovníčky v pobočke v Prešove a neuveriteľne promtné poistné plnenie. Som veľmi príjemne prekvapený. Ďakujem“
Juraj S.
„Veľmi kladne hodnotím možnosť nahlásiť poistnu udalost prostredníctvom online formulára a tiež promptne vybavenie mojej žiadosti“
Vladimír B.
„Oceňujem komunikáciu so spoločnosťou Generali Poisťovňa a. s., ako aj rýchle jednanie a vyhodnotenie poistnej udalosti zo strany poisťovne.“
Helena P.
„Osobná skúsenosť s pracovníkmi pobočky v Trnave. Kladná skúsenosť. Príjemné vystupovanie, ochota vyjsť  zákazníkovi v ústrety, odborná znalosť problematiky.“
Milan S.
„Veľmi profesionálny a ústretový prístup pracovníka, s ktorým som poistenie uzatvárala“
Dana M.
„Rýchle a bezproblémové vybavenie udalosti.“
Kamil K.
„velka firma, dlhorocna skusenost, ked som potrebovala bola zmena zmluvy mozna.“
Martina H.

Nechajte nám číslo
a my vám zavoláme

Odoslaním tohto formulára dôjde k spracúvaniu vašich osobných údajov na účely uzatvorenia zmluvy. Viac info nájdete v našej Informácii o spracúvaní osobných údajov.

Súhlas so spracúvaním osobných údajov na marketingové účely

Súhlasím, aby Generali Poisťovňa, a. s., so sídlom: Lamačská cesta 3/A, Bratislava 841 04, IČO: 35 709 332, (ďalej aj ako „Generali Poisťovňa“), spracúvala moje osobné údaje v rozsahu titul, meno, priezvisko, kontaktná adresa, telefónne číslo a e-mailová adresa a kontaktovala ma na účely ponúkania produktov a služieb Generali Poisťovne a poskytovania informácií o aktivitách Generali Poisťovne, a to počas trvania zmluvného vzťahu s Generali Poisťovňou a po dobu 5 rokov od ukončenia platnosti všetkých mojich zmluvných vzťahov s Generali Poisťovňou. V prípade ak poskytnem osobné údaje Generali Poisťovni, ale s Generali Poisťovňou mi nevznikne žiadny zmluvný vzťah (napr. v prípade vypracovania návrhu poistnej zmluvy alebo účasti v súťaži), platí tento súhlas po dobu 3 rokov od jeho udelenia.

Beriem na vedomie, že tento súhlas so spracúvaním osobných údajov môžem kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania na adresu sídla Generali Poisťovne alebo odvolania prostredníctvom webového sídla Generali Poisťovne. Podrobné informácie o mojich právach ako dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov, sú uvedené na webovom sídle Generali Poisťovne: www.generali.sk a na pobočkách Generali Poisťovne.

Zároveň súhlasím s tým, že mi marketingové informácie môžu byť poskytované aj prostredníctvom automatických volacích a komunikačných systémov bez ľudského zásahu alebo elektronickej pošty vrátane služby krátkych správ v zmysle osobitných právnych predpisov (napr. zákon o reklame, zákon o elektronických komunikáciách).

Vyskladajte si
svoje životné poistenie La Vita

Poistenie práceneschopnosti
Poistenie práceneschopnosti
Staráme sa o vás aj počas dlhej práceneschopnosti. Výška tohto krytia závisí od vášho zdokladovaného príjmu. Pri uzatváraní poistenia si vyberiete, či vám budeme vyplácať dennú dávku od 15., 29. alebo 62. dňa práceneschopnosti.
Poistenie až 37 závažných ochorení
Poistenie až 37 závažných ochorení
Postaráme sa o vás v najzávažnejších životných situáciách, ako sú rakovina, infarkt alebo mozgová mŕtvica. Ak vás postihne viac vážnych chorôb, môžeme vám vyplatiť až niekoľko plnení. Vyberte si krytie 15 alebo 37 závažných ochorení.
Poistenie invalidity
Poistenie invalidity
Vedeli ste, že invaliditu až v 97 % prípadov zapríčinia následky závažných ochorení a iba 3 % spôsobia úrazy? My vás chránime, či už vás Sociálna poisťovňa uzná za invalidného v dôsledku úrazu, alebo choroby. Pri uzatváraní poistenia si vyberiete, či vám potom vyplatíme celú poistnú sumu alebo pravidelný mesačný dôchodok.
Poistenie úveru
Poistenie úveru
Kryjeme splácanie úveru v prípade vážnych zdravotných komplikácií a dlhodobého výpadku príjmu či v prípade vášho úmrtia. Poistná suma postupne klesá. Rokmi sa takisto znižuje výška vášho úveru. Nárok na plnenie máte v prípade invalidity, vážneho ochorenia alebo smrti podľa toho, čo nastane skôr.

Detské poistenie, ktoré letí na pomoc všetkým rodičom

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. Viac informácií

Načítavanie