Mgr. Zuzana Šerešová
Bratislava
5,00 11x hodnotenie

V Generali poisťovni pracujem len prvým rokom, avšak s poisťovníctvom a produktami Generali mám dlhoročné skúsenosti . Pred tým ako som  začala pôsobiť v Generali poisťovni, som pracovala 14 rokov vo VÚB banke, ktorá spolupracuje s Generali a poskytuje poradenstvo v oblasti poisťovníctva.Som skúsený úverový špecialista, za roky strávené v banke som pomohla veľa klientom s ich bývaním a taktiež zabezpečením ich kľudného spánku cez životné poistenie a poistenie majetku. Potrebujete poistiť seba, svojich najbližších, dom či auto? Tak ma neváhajte kontaktovať, rada Vám poradím s výberom najvhodnejšieho riešenia práve pre Vás.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Sme veľmi radi, že sme mohli riešiť svoje budúce bývanie a jeho poistenie s pani Šerešovou. Pomáhala a radila nám naozaj so všetkým, čo sme potrebovali. …a že toho nebolo málo. Vo veľmi krátkom čase nám pomohla zariadiť všetko potrebné, bola veľmi ochotná a ústretová. Ďakujeme za spoluprácu. Ak budeme v budúcnosti potrebovať služby v oblasti poisťovníctva a bankovníctva, určite sa na pani Šerešovú znova obrátime.

Lenka Krištofíková

Výborná skúsenosť.

Patrik Blažek

Pani Šerešová úplne zmenila môj pohľad na prínos poradenstva, predovšetkým vďaka osobnému prístupu, hĺbke skúseností a zmyslu pre organizačný detail. V súvislosti s hypotékami s prehľadom zastúpila súvisiace právne poradenstvo, maklérku aj osobnú bankárku.

Ján Baláž

Bola veľmi milá, nápomocná, mala profesionálny prístup. Z môjho hľadiska je úplná spokojnosť.

Monika Tóthová

5,00

Monika Tóthová

S pani Šerešovou som bola veľmi spokojná. Je ochotná, milá, trpezlivá, vždy k dispozícii.

Veronika Szarkaová

Profesionálne, rýchlo a do posledného detailu vybavený hypotekárny úver a súvisiace služby. Ústretový prístup a komunikácia. Z našej strany plná spokojnosť.

Marián Lagín

Veľmi príjemné a ústretové jednanie so zákazníkom. Zrozumiteľná a presná komunikácia.

Ronald Larisch

Spokojnosť: ústretová, milá, profesionálna.

Daniela Lagínová

Vrelo odporúčam! Ústretové a férové jednanie, príjemné vystupovanie, milý ľudský prístup a znalosť produktov.

Beata Prigancová

Vrelo odporúčam! Ústretové a férové jednanie, príjemné vystupovanie a milý ľudský prístup. Vybavenie hypotéky bola hračka 🙂

Beata Prigancová

Adresa

  • Ulica Prešovská 38/B
  • Mesto Bratislava
  • PSČ 821 02

Otváracie hodiny

  • Pondelok 09:00 - 17:00
  • Utorok 09:00 - 17:00
  • Streda 09:00 - 17:00
  • Štvrtok 09:00 - 17:00
  • Piatok 09:00 - 17:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 13:00

Pridať hodnotenie pre Mgr. Zuzana Šerešová

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie