Mgr. Zuzana Rychtarčíková
5,00 7x hodnotenie

V poisťovníctve pracujem od marca 2006. S činnosťou sprostredkovateľa poistenia som začala v Českej poisťovni Slovensko a pokračujem do dnešného dňa v poisťovni Generali – v modernej a silnej poisťovni na slovenskom poistnom trhu. Poisťovňa Generali patrí do prvej trojky najúspešnejších poisťovní v Slovenskej republike. Mojou prioritou je spokojnosť nášho klienta, ale i možného budúceho klienta. Poskytujem v rámci mojej činnosti finančného agenta kvalitný servis k poistným zmluvám, ako zástupca poisťovne uzatváram poistné zmluvy životného, úrazového, nemocenského poistenia, PZP, havarijného poistenia, poistenia majetku, cestovného poistenia a poistenia podnikateľov. Klientom pomáham promptne a spoľahlivo pri riešení poistných udalostí. Odmenou mi je spokojný a verný klient, ktorý sa na mňa vždy obráti, resp. odporučí moje služby finančného agenta ďalším potenciálnym klientom.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Profesionalita – odbornosť, ochota, ústretovosť. Veľká spokojnosť👍

Marcela Kottmannová

Milá, ochotná a nápomocná pani. Určite odporúčame všetkými desiatimi. Aj v neskorých večerných hodinách nám bola ochotná pomôcť ohľadom škodovej udalosti. Dlhoročná skúsenosť. Ďakujeme.

Jana Zummerová

S pani Rychtarčikovou som bol veľmi spokojný. Vždy ochotne poradila,bola veľmi ochotná a mala ľudský prístup.

Ján Štefaniak

Pani Rychtarčíková je perfektný poisťovací agent, je v každej situácii k dispozícii, vyrieši každý problém, pomôže v akejkoľvek hodine, vždy vie ponúknuť poistenie,, šité na mieru“. Ak niekto hľadá rodinného poradcu na poistenia, je to ten správny človek.

MÁRIA KUBASKÁ

S pani Rychtarčíkovou a s jej službami ohľadom PZP som veľmi spokojný. Veľmi nápomocná pri riešení vzniknutých problémov.

Tomas Štrbka

Poisťovateľku aj poisťovňu hodnotím veľmi pozitívne. O ich veľmi kvalifikovanej a náročnej práci v môj prospech som sa presvedčil hlavne tento rok, keď ma postihli hneď dve poistné udalosti. Po oznámení poistnej udalosti ma poisťovateľka pokojne a s trpezlivosťou navigovala, čo mám robiť. S prístupom ku mne, ako klientovi, som mimoriadne spokojný a tiež som spokojný s postupmi pri likvidácii škodovej udalosti, s rýchlosťou konania aj s výškou odškodnenia. Dnes môžem len ďakovať poisťovateľke, že mi predstavila Vaše poistné produkty a presvedčila ma na uzavretie zmluvy. Som jej za to vďačný a obdivujem jej prehľad v poistných produktoch. Vie porovnať rôzne varianty poistenia, pozná pripoistenia a dokáže poradiť pri výbere konkrétneho poistenia, aby bolo tak povediac šité na mieru pre klienta a jeho aktuálnu životnú, či finančnú situáciu.
Ďakujem.

Ľubomír Chlebovec

Spokojnosť spoľahlivosť 100 %

Štefan Olekšák

Pridať hodnotenie pre Mgr. Zuzana Rychtarčíková

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie