Mgr. Zuzana Kosibová
Bratislava
4,08 39x hodnotenie

Celý svoj život pôsobím v oblasti, kde cieľom je pomáhať ľuďom. V zamestnaní, ale aj v súkromí sa riadim múdrym výrokom spisovateľa Charlesa Dickensa: „Všetko, čo stojí za to, aby sa urobilo, stojí za to, aby sa urobilo dobre.“ Pre mňa to znamená byť dobrým odborníkom, pracovať na profesionálnej úrovni, diskrétne a zároveň ľudsky. Vžiť sa do „kože“ iných a urobiť pre nich iba to, čo by som od nich očakávala, keby som klientom bola ja. To, že Vám spoločnosť Generali dáva možnosť vybrať si spomedzi nás svoj osobný kontakt, poznať našu tvár a hlas, zostať s nami v priamom kontakte prostredníctvom nášho osobného mobilného čísla, je pre nás obrovskou zodpovednosťou. Mojim cieľom je Vaša spokojnosť a dôvera, kvalitné poradenstvo a ešte kvalitnejší servis – a to vo všetkých oblastiach, v ktorých naša spoločnosť pôsobí. Som Vám k dispozícii a teším sa na Vás.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

5+! Pani Kosibová je super špecialista 💪 Rieši všetko veľmi rýchlo a kvalitne. Má veľmi dobrý a ľudský prístup ku každému človeku. Som jej veľmi vďačná.

S úctou, Alena Polovaya

Alena Polovaya

Erudovanosť, empatia, korektnosť, promptnosť i potrebná dávka trpezlivosti vo vzťahu ku klientovi sú trvale prítomné pri rokovaní o produktoch poisťovne i pri následných administratívnych úkonoch. Zamestnávateľ sa môže hrdiť zručnosťami i ostatnými súčasťami profesionality svojej reprezentantky.

Štefan Králik

Pani Kosibová má okrem vysoko profesionálneho prístupu aj veľmi ľudský prístup. Vždy reagovala do pár minút od odoslania mojej otázky, či už telefonátom alebo hlasovou správou, prípadne textovou správou. Okrem vyriešenia mojej otázky alebo problému, ma vždy informovala o novinkách, ktoré poisťovňa poskytuje a ešte k tomu presne „šité na mieru“ v mojom prípade pre mňa alebo pre moju mamičku. Je to vzácne, keď sa stretne profesionalita a odbornosť s ľudským prístupom. Ďakujeme Vám 🙂

Zuzana Gálisová

Nefalšovaný ľudský prístup, empatia, snaha vyriešiť problém k spokojnosti klienta, vysoká profesionalita jednania, jasné výstupy pre klienta.

Mária Szántová

Empatický prístup ku klientovi, vysoká odbornosť, neustále hladanie lepšieho riešenia pre klienta, aktívne prezentovanie produktov poistenia a analyzovanie iných zmluv poistenia klienta. Ďakujem.

Jozef Turcan

Pani Zuzana za stará o portfólio mojej priateľky a svojím nenúteným prístupom získala aj mňa. V dnešnej dobe, keď má klient na výber zo širokej škály inštitúcíí, je človek ako ona presne tým rozhodujúcim faktorom, ktorý získa klienta pre svoju fimu.

Daniel Szijjarto

Vážená pani Mgr.Zuzana Kosibová, oslovujete ma priamo ako Vašu klientku, teda i ja si dovolím adresovať pár nasledujúcich slov práve Vám. Som Vám vďačná za Váš pohotový profesionálny prístup. Zvlášť oceňujem Váš príjemný, ľudský spôsob jednania, z ktorého cítiť dobrú vôľu a snahu pomôcť. Dobre na mňa pôsobí Vaše ubezpečenie, že ak to budem potrebovať, ste ochotná sa ujať mojej veci, pretože cítim, že to nie sú prázdne slová, ale úprimný prísľub spoľahlivého človeka. Srdečne Vám ďakujem za Vašu pomoc. S vďakou Dagmar Hrubantová

Dagmar Hrubantová

S pani Kosibovou a jej službami som bola veľmi spokokná, vždy mi poradila tak, aby som to mala čo najjednoduchšie a pre mňa najvýhodnejšie. Veľakrát sa mi venovala aj mimo svojej pracovnej doby, čo si veľmi cením. Určite ju budem odporúčať aj ďalej.

Jana Bothová

Pani Kosibova bola mimoriadne ochotna, mila a do pre mna stresujucej situacie pomohla vniest pokoj, srdecnost a pozitivnu atmosferu. Osobne si velmi vazim cas, ktory mi bola ochotna venovat, profesionalitu ako aj priatelskost. Tesim sa na dalsi vylet na pobocku Generali na Vietnamskej. Andrej Kamensky

Andrej Kamensky

Pani Kosibovu mozem len a len odporucit, nakolko ma prijemne vystupovanie, profesionalny odborny pristup a poradenstvo a znalost produktov.

Peter Potočný

Spokojnosť so všetkým

Štefan Šebeň

Som maximáne spokojna. Pani Zuzana Kosibova vždy ochotne pomože a vybavý, a čo veľmi si vážim jej ľudskosť voči druhým. Určite na 5 hviezdičky

Regina Siposova

Mám vskutku za čo ďakovať, a preto dávam päť hviezdičiek ( ak by som mohol tak ešte nejaké pridám ).

Ján Laš

maximalna spokojnost 5hviezdiciek.

stefan zitnansky

Profesionalny pristup, ochota a velmi prijemne jednanie

Anna Zaprazna

Velká spokojnost s prístupom, kvalitne poradenstvo.

Peter Večerík

Bola som veľmi spokojná s poskytnutými službami aj ochotou poradiť pri uzatváraní poistnej zmluvy….

Renata Janovickova

So všetkými službami, ktoré ochotne a promptne poskytla pani Mgr.Kosibová pri uzatváraní a vybavovaní poistnej zmluvy som bola veľmi spokojná. Vysoko si cením hlavne ústretový prístup k riešeniu špecifického prípadu.

Renata Janovičková

Veľká spokojnosť s prístupom a starostlivosťou o klienta ..

Igor Dobák

Super

Robert Sipos

Sme spokojný s prístupom uzavretia novej poistky a veľmi príjemným vystupovaním . Odborníčka na svojom miestě .

Olga Haláková

Vysoko si cením Váš prístup, ochotu a profesionalitu pri riešení prepoistenia mojej nehnuteľnosti.

Lotka Brychtová

Velka spokojnost s pristupom a profesionalitou

Daniela Kratka

Som veľmi spokojná s pani Zuzana Kosibová je veľmi milá,ochotná, promtná aj dobre poradí

Silvia Kovácsová

Zuzka Kosibová Horváthová je najlepšia poradkyňa v tejto oblasti, akú poznám a každému ju odporučím, kto bude riešiť tieto záležitosti. Pomôže, poradí, vie nájsť najvhodnejšie riešenie. Je to človek so srdcom na správnom mieste.

Anita Šnírerová

pani Zuzana Kosibová je výborná profesionálka perfektne mi poradila a vysvetlila celú moju novú prerobenú poistku, kompletný balík. s radosťou sa na ňu obrátim s akoukoľvek otázkou.

blanka.gurova@gmail.com

Pani Kosibová je úžasný empatický človek a výborný odborník.Kiež by ste mali viac takýchto v tíme.

Eva Holendová

Profesionálny a ľudský prístup, ústretovosť pri riešení požiadaviek. Keby všetci poisťovací agenti takto pracovali, mnoho klientov by zmenilo názor na poisťovne. Dávam 5 hviezdičiek.

Mária Kadlečíková

Adresa

  • Ulica Šípová 20222/2A
  • Mesto Bratislava
  • PSČ 821 07

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:00 - 15:00
  • Utorok 09:00 - 16:00
  • Streda 08:00 - 15:00
  • Štvrtok 09:00 - 16:00
  • Piatok 08:00 - 15:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 13:00

Pridať hodnotenie pre Mgr. Zuzana Kosibová

Načítavanie

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. Viac informácií

Načítavanie