Viera Džavoronková
Košice
5,00 13x hodnotenie

Práca v Generali, a. s. ma zaujala od prvej chvíle. Venujem sa komplexne všetkým druhom poistenia: poisteniu majetku, životnému poisteniu, poisteniu motorových vozidiel, poisteniu podnikateľov a cestovnému poisteniu. Rada Vám poskytnem poradenstvo aj oblasti II.piliera. V prípade záujmu poskytnem pomoc pri riešení hypotekárnych úverov. Klientom sa snažím nastaviť ideálne poistenie, ktoré ich bude chrániť v zložitých životných situáciách kedy to budú najviac potrebovať. Moji klienti vedia, že sa na mňa môžu kedykoľvek a s akýmkoľvek problémom obrátiť. Vždy Vám budem nápomocná. Teším sa na osobné stretnutie v našej kancelárii v Košiciach.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Neuveriteľne milá a šikovná pani, takýchto ľudí potrebujeme na Slovensku viac.
Odporúčam každému.
Tejto žene sa nikdy nevyrovná žiadny obchodník či finančný poradca nemenovaných spoločností.
Oni robia zmluvy na rýchlo, len aby zarobili a pritom to nikdy nie je korektné a podľa mojich skúseností, títo ľudia vás budú vždy zavádzať…
Veľká vďaka ♥
S pozdravom Vaša od teraz dlhodobá klientka.

Aneta Horvatova

Ďakujem pekne pani Viere za ochotu, pomoc, ústretovosť a trpezlivosť. V budúcnosti Vás určite v prípade potreby rada oslovím 🙂

Miroslava Bozogáňová

Spokojnosť so službami a prístupom.

Erik Hopko

Vysoko profesionálny prístup, rýchle a odborné jednanie založené na zdatných komunikačných schopnostiach, dostupnosť v ktorúkoľvek dennú hodinu = maximálna spokojnosť.

Dušan Prokopič

Ste super.

Lenka Stehlikova

Milá, ústretová,výbaví všetko dobre a rýchlo.Spokojnosť.

Drahomír Želinský

Veľmi príjemné zistenie klienta ako ja, že existuje profesionálny a príjemný prístup z nadhľadu. Oceňujem trpezlivosť a fundovanosť pani Džavoronkovej je prínosom tejto spoločnosti a jedným z dôvodov , prečo som tu zotrvala.

Silvia Kulichova

Sme veľmi spokojní so službami a prístupom p. Džavoronkovej. Ochotne poradí a vysvetlí. Máme niekoľko poistení a zatiaľ 100% spokojnosť. Ďakujeme.

Patrícia Murová

K pani Džavoronkovej som sa dostal cez kolegu, odkedy sme sa skontaktovali sme spolu už vyriešili životné poistenie aj poistenie zodpovednosti, vždy bola milá a pomohla mi so všetkými otázkami a problémami. Som veľmi spokojný a teším sa na ďaľšiu spoluprácu.

Radoslav Pakes

Super osoba, skúsená a zbehlá v tom čo ponúka, vie poradiť a odporučiť veľmi odborne a s entuziazmom. Ďakujeme

Dominik Rabatin

Mila a ochotna pani velmi mi pomohla.

Miloslav

S priebehom uzatvorenia poistnej zmluvy ako aj s vyčerpávajúcimi informáciami k ďalším produktom som bol nadmieru spokojný. Ďakujem.

Michal Kopčík

Vynikajúca a ochotná pani.

Matis Peter

Adresa

  • Ulica Staničné námestie 1460/13
  • Mesto Košice
  • PSČ 040 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:30 - 16:30
  • Utorok 08:30 - 16:30
  • Streda 08:30 - 16:30
  • Štvrtok 08:30 - 16:30
  • Piatok 08:30 - 15:30
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 13:00

Poznámka: Pobočka sa nachádza v budove NOVÝ PARK.

Pridať hodnotenie pre Viera Džavoronková

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie