Viera Demetrová
Vranov nad Topľou
5,00 14x hodnotenie

V poisťovni Generali, a. s. pôsobím od roku 2004. Skúsenosti, ktoré som týmito rokmi získala ma naučili pristupovať ku každému klientovi individuálne. Mnoho mojich klientov sa na mňa obracia už niekoľko rokov s požiadavkami ohľadom ochrany svojho príjmu, života, majetku, financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárnych úverov, investovania či zabezpečenia svojho dôchodku. Poistenie považujem za podstatnú súčasť života zodpovedného človeka. Svoju prácu považujem za poslanie, ktorého výsledkom je celoživotný partner pre klienta.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Pani Viera Demetrová je pre mňa osobným garantom fungovania dohôd.

Anna Volčková

Odbornosť, skúsenosti, profesionalita, slušnosť, príjemnosť, pohodovosť…

Jana Novická

Maximálna spokojnosť rýchle vybavenie správanie veľmi milé 🙂

Natália Maľudyová

Skvelá odborníčka, úžasná spolupráca.

Stefania Hanculakova

Obchodník ,, č1“ ….. s teoretickymi a praktickými vedomosťami 👍

Anna Demčáková

S pani Demetrovou som nadmieru spokojný. Profesionálny prístup, ústretovosť, ľudskosť, poradenstvo aj mimo stránkových hodín. Celá rodina radi využívame služby pani Demetrovej. Je veľkým prínosom poisťovne Generali. Určite by som si nevybral služby Vašej poisťovne nebyť pani Demetrovej. Po kladných skúsenostiach či už dobrých alebo prekérnych situácii s pomocnou rukou pani Demetrovej sme všetci v rodine presvedčení, že už nemáme záujem a ani neuvažujeme o využívaní služieb inej poisťovne pokiaľ sa bude o nás starať pani Demetrová. Moja spokojnosť 110%. 👍

Peter Barč

Úžasná, šikovná, ochotná, pozná svoju prácu.

Alena Palencikova

Som veľmi spokojná s pani Demetrovou ako poradcom, je veľmi milá, ochotná, vír veľmi dobre poradiť. Vďaka nej mam poistenie čo som cely život odmietala, mám poistený dom aj celá moja rodina.

Michaela Venglovicova

Veľmi príjemná, ústretová, ochotná poradiť a vysvetliť aj viackrát, komunikatívna.

Anna Sabová

Veľmi príjemná odborníčka, ktorá vždy mne a mojej rodine ochotne poradí v oblasti financií a poistenia. Už roky odporúčam pani Demetrovú všetkým svojim známym.

spokojný klient Jano

P. VIERKA roky mne a mojej rodine poskytla vdy profesionlne poradenstvo a navye vdy bola k dispozcii ak dolo k nepredvdateľnej situcii. Určite odporčam.

Spokojn klient

Ubehlo už 14 rokov, odkedy som sa vďaka Vierke stal klientom Generali. Postupne som si u nej uzavrel viacero zmlúv. Viem, že sa môžem na ňu spoľahnúť a kedykoľvek obrátiť a ona s maximálnou ochotou a profesionálnym prístupom rieši moje požiadavky. Je empaticka, ľudská, je to vzácny človek. ĎAKUJEM Vierka!

Jozef Tomko

Vierku poznám už viac ako 15 rokov, z toho skoro 10 zo spoločnej práce. Poznám ju ako veľmi šikovnú, po odbornej stránke dobre pripravenú manažérku. Ako pracovnička poisťovacej služby už dlhodobo rieši problémy svojich zákazníkov na vysoko profesionálnej úrovni. Viackrát bola hodnotená aj z nadriadeného stupňa ako najlepšia poisťovačka v rámci Slovenskej republiky. Vierka je sympatická, skromná, mladá dáma s ľudským prístupom k svojmu okoliu.

Ladislav Szabó

Je to úžasný človek, naplňajúci svoje poslanie s veľkou ochotou, láskou a sebazaprením. Ďakujeme Vierka

Alena Bubnárová

Adresa

  • Ulica Námestie Slobody 5 / AOC /
  • Mesto Vranov nad Topľou
  • PSČ 093 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:00 - 16:00
  • Utorok 08:00 - 16:00
  • Streda 08:00 - 16:00
  • Štvrtok 08:00 - 16:00
  • Piatok 08:00 - 16:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené

Pridať hodnotenie pre Viera Demetrová

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie