Veronika Kurečková
Prešov
5,00 10x hodnotenie

Pre prácu v spoločnosti som sa rozhodla z dôvodu, že ma vždy bavila práca s ľuďmi. Ku každému klientovi pristupujem individuálne a snažím sa čo najlepšie pomôcť a nastaviť spoluprácu k plnej spokojnosti klienta.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Chcela by som touto cestou vyjadriť úprimné poďakovanie skvelej žene pani Kurečkovej, ktorá je nepochybne vynikajúcou odborníčkou a špecialistkou vo svojom odbore.
Pre mňa jej osobná kultúra prezradila, že ako profesionál ku klientovi pristupuje s dobrým srdcom, dokáže s ľahkosťou vyriešiť každý problém k spokojnosti oboch strán. Som rada, že som sa mohla s ňou stretnúť, bola mi odbornou oporou. Odporúčam všetkým aby sa zverili do rúk tejto skvelej dámy. Z jej prístupu mnohí pocítia, že vo svojom klientovi vidí v prvom rade
“ Človeka”.

Mgr.Martina Balog

Pani Kurečková mi pomohla vyriešiť cestovné poistenie pred lastminute dobrodružnou dovolenkou. Komunikácia prebehla telefonicky a rýchlo. Na všetky moje otázky som dostala skvelú odpoveď. Cestovné poistenie som sa rozhodla využiť aj po pozitívnej skúsenosti, keď som pred polrokom riešila PZP.

Zuzana

Super prístup a ochota je u Veroniky samozrejmosťou. Dostatočná pomoc a vysvetlenie pri výbere rôznych druhov poistenia. Veľa vecí sa dá vyriešiť aj telefonicky čo je obrovskou výhodou pre časovo vyťažených ľudí.

Šimon

Veľmi super prístup, ochota, stopercentná.

Sebastian Frančak

Pri cestovaní do zahraničia za športom som sa rozhodol využiť služby poistenia Generali a práve Veronika bola tá, ktorá mi dokázala poradiť so správnym výberom v priebehu pár minút. Veci som mal detailne vysvetlené, na každú otázku som dostal pohotovú odpoveď a pripravená pomôcť a poradiť bola kedykoľvek. Určite doporučujem !

Marek B.

Na každú otázku ohľadom poistenia som vždy dostal obratom vyčerpávajúcu odpoveď. Aj to je dôvod, prečo idem zmeniť aj iné poistky a to práve s p. Kurečkovou.

Branko Halát

5

Bernadeta Polakova

Príjemná komunikácia

Miroslava Horinkova

Pani Kurečková mi poradila ohľadom druhého piliera a životnej poistky, poskytla mi všetky informácie ktoré som potreboval, pomohla mi aj s nastavovaním online konta
Vrelo odporúčam

Tomáš Kušmirek

S p. Kurečkovou som veľmi spokojný, nakoľko mi dala výhodnú ponuku a jednoducho mi vysvetlila kroky, ktoré je treba urobiť pre moju novú zmluvu o pzp. Komunikácia bola na úrovni, rýchla a zrozumiteľná. Ďakujem.

Ján Jesenský

Adresa

  • Ulica Levočská ulica č. 44
  • Mesto Prešov
  • PSČ 080 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 9:00 - 16:00
  • Utorok 9:00 - 16:00
  • Streda 9:00 - 17:00
  • Štvrtok 9:00 - 16:00
  • Piatok 9:00 - 15:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené

Pridať hodnotenie pre Veronika Kurečková

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie