Terézia Pénzes
Nitra
5,00 8x hodnotenie

S Generali Poisťovňa, a. s. spolupracujem od roku 2003. Pri mojej práci sa riadim heslom „podpísaním zmluvy sa nekončí spolupráca s klientom, ale práve začína“. Dlhodobá a vzájomná spolupráca založená na dôvere je pre mňa dôležitá. Za svoju najväčšiu odmenu považujem spokojných klientov, ktorí ma radi odporučia svojim priateľom, známym. Venujem sa životnému aj neživotnému poisteniu, ako i poisteniu majetka, poisteniu podnikateľov, firiem, poisteniu motorových vozidiel a mnohým ďalším. Poskytujem služby aj vo finančnej oblasti (dôchodkové sporenie). Čo môžete odo mňa očakávať? Odborné poradenstvo, kvalitný servis, pomoc pri riešení poistných udalostí, starostlivosť a v neposlednom rade ľudský prístup. V prípade záujmu si so mnou dohodnite termín stretnutia. Teším sa na Vás.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Som vysoko, vysoko spokojný za odborne ponúknuté produkty a služby.

František Szalay

Všetko super!

Ľudmila Šupejová

Super prístup, obrovská ochota.

Ľudmila Šupejová

Milá a ústretová pani. 🙂

Ľuboš Mészároš

Je to jedna, mudra ,šikovna, vzdelana poradkyna, ktora kedykolkev pomoze a poradi a starostliva matka, troch deti!Tolko hviezdičiek by som jej dala, kolko je na nebi!!!!!

Rozalia Jirankova

Prístup ku klientom podla vlastnej skúsenosti je nadpriemerne ústretový a profesionálny. Otázky aj problémy vyplývajúce so zmluvných vzťahov sme spoločne vyriešili vždy k mojej spokojnosti, rešpektujúc pravidlá spoločnosti. Výsledkom bolo podpísanie viacerých zmlúv. Očakával by som, aby takíto pracovníci mali možnosť a väčšie kompetencie pri poskytovaní výhod a podmienok pre stálych klientov. Prial by som si viacej takýchto pracovníkov. Negatívne skôr vnímam nekompetentný vstup iných pracovníkov do existujúcich zmluvných vzťahov.

Ľubmír Zelenický

jednoznačne 10 z 10 🙂

Monika Rusinová

Ochotná poradiť a vysvetliť klientovi všetko a do detailov, tak aby klient bol spokojný a mal záujem o kvalitný servis a odborné poradenstvo a poistenie. Rýchlo reaguje na maily. Prajem veľa úspechov
Hammad

Mohd Hammad

Adresa

  • Ulica Mostná ulica 58
  • Mesto Nitra
  • PSČ 949 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:00 - 17:00
  • Utorok 08:00 - 16:00
  • Streda 08:00 - 17:00
  • Štvrtok 08:00 - 16:00
  • Piatok 08:00 - 15:30
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené

Pridať hodnotenie pre Terézia Pénzes

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie