Silvia Verešová
Nitra
5,00 8x hodnotenie

Ku každému klientovi, jeho potrebám a požiadavkám pristupujem individuálne a s maximálnym nasadením, pretože spokojnosť klienta je u mňa na prvom mieste. Vďaka inovatívnym technológiám dokážeme v spoločnosti Generali Poisťovňa, a.s. riešiť požiadavky klientov aj online, z pohodlia domova. Nakoľko sa poistením zaoberám komplexne, môžete so mnou vyriešiť životné poistenie, poistenie majetku, áut, starobné dôchodkové sporenie (II. pilier) a ostatné typy neživotného poistenia. Okrem poistenia ponúkame našim klientom aj možnosť financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru, vďaka spolupráci s piatimi bankami na Slovensku. Takto si vybavíte všetko na jednom mieste. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať telefonicky, prípadne mailom.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

S pani Verešovou sme vybavovali poistenie nášho auta online. Celý proces prebiehal veľmi rýchlo, jednoducho a bezproblémovo z pohodlia domova. Všetko nám ochotne a odborne vysvetlila. Na základe jej profesionality a ústretovosti sa na ňu určite veľmi radi obrátime aj v budúcnosti. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a odporúčame.

Dominik Miko

Pani Verešová je veľmi profesionálna, milá a ochotná. Pomohla mi so životným poistením, ktoré je ako šité na mieru k mojim potrebám a mojej situácií. Je veľmi pedantná a tým pádom sa zameria na každý detail. Jediné čo ľutujem je, že som na ňu nenatrafila skôr 🙂 Prajem veľa spokojných klientov

Deáková

Veľmi milá, usmievavá a príjemná odborníčka na oblasť poistenia.

Jindřiška Pástorová

Veľmi dobre

Peter Čačík

Ďakujeme za profesionálny prístup a rýchle vybavenie poistenia vozidla.

Roman

Pani Veresova je velmi mila,ochotna, s profesionalnym pristupom ku klientovi. Za velmi kratky cas mi pomohla vybavit moju poziadavku. S jej pracou som maximalne spokojna. V buducnosti sa na nu urcite este obratim.

Lydia Pastorova

Chcem sa poďakovať pani Verešovej za jej ochotu pomôcť nám s balíkom poistení na mieru pre naše potreby. Veľmi ochotná a milá, vrelo odporúčam.

Monika Forgáčová

1*

Andrea Kucerkova

Adresa

  • Ulica Coboriho 1
  • Mesto Nitra
  • PSČ 949 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 09:00 - 16:00
  • Utorok 09:00 - 16:00
  • Streda 09:00 - 17:00
  • Štvrtok 09:00 - 16:00
  • Piatok 09:00 - 15:30
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 12:45

Pridať hodnotenie pre Silvia Verešová

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie