Silvia Červeňanská
Topoľčany
5,00 10x hodnotenie

Sektor poisťovníctva ma veľmi oslovil a táto téma bola pre mňa vždy zaujímavá, keďže v súčasnosti je poistenie pre bezpečný život nevyhnutné. Práve z tohto dôvodu prichádzam do spoločnosti Generali Poisťovňa, a.s., aby som mohla poskytovať svojim klientom komplexné služby a ich spokojnosť je pre môj osobný rozvoj prioritná. Svojim klientom poskytujem komplexné finančné poradenstvo v oblasti životného poistenia, majetkového poistenia, cestovného poistenia a ostatných druhov poistení. Dlhodobá spolupráca a starostlivosť o klienta je pre mňa samozrejmosťou.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Príjemne a profesionálne vystupovanie, rýchle riešenie predmetnej veci. Maximálna spokojnosť a dôvera.

Peter Snitka

Vynikajúca komunikácia, ľudsky prístup čo je dnes už vzácnosť. Ďakujem jej a prajem veľa spokojných klientov.
Radoslav Faber

Radoslav Fáber

Bol som veľmi milo obslúžený, bolo mi odborne poradené, pri platbách a výpočtoch sme si prešli všetky informácie, zriadili sme poistenie. Som veľmi spokojný.

Martin Medzanský

Lepšieho človeka ako je Silvia som ani stretnút nemohla. Potrebovala som zlúčiť hypotéku so spotrebným úverom a spolu s hypotekárnym špecialistom mi našli také riešenie, že v samotnej banke kde sa mala pôvodnú hypotéku nechápali ako to dokázali 🙂 vybavila, obehala, informovala o všetkom, snažila sa nájsť všetko len to najvyhodnejšie, našla adekvátne poistenie. Čo si ale cením najviac je to, že popri všetkom s úsmevom, láskou a nehou zabávala pri každom jednom stretnutí moju malú dcérku, aby vydržala kým všetko potrebné vybavíme, aj napriek tomu, že tým pádom stretnutia trvali dlhšie a ani na sekundu z nej nebolo cítiť, že ju to otravuje. Ďakujem krásne za všetko a prajem veľa spokojných klientov.

Monika Koštialová

Potrebovali sme vyriešiť refinancovanie úveru, preto sme oslovili Silviu a sme veľmi spokojní. Dohodla nám stretnutie so skvelým hypo špecialistom a veci sa dali do pohybu veľmi rýchlo. Všetko nám bolo dobre vysvetlené a aj v budúcnosti sa pri finančných otázkach obrátime na ňu.

Danka Šmatlíková

Slečna Silvia je úžasná! Vie veľmi dobre poradiť ohladom poistenia aj hypotek. Je nielen šikovná, ale aj veľmi ľudská. Lepšieho človeka ste si do týmu ani nemohli vybrať. Úžasne vás reprezentuje.

Lenka Jančeková

Pani Silvia je vždy ochotná a ústretová. Pomôže vám naozaj hocikedy. S hypotékou vám vie tiež pomôcť.
Pani Silviu odporúčam všetkými desiatimi 👌

Katarína Hunková

Príjemná a odborná komunikácia ako aj ochotná a ústretová pomoc pri nastavení poistenia.
Ďakujem.

Róbert Lendvay

Dakujem za profesionalny pristup a k dalsej spolupraci

Mario Breska

Silvia okrem poistenia vie pomoct aj s vybavením hypoteky prostredníctvom hypotekárneho poradcu, co sme nedavno využili a boli sme velmi spokojni s jej negociaciou s bankami v nas prospech. Dokázala nam znacne stlacit urok a dobre poradit. Samozrejme poistenie nehnuteľnosti budeme takisto riesit cez Generalli, ktore je jednotkou na trhu v oblasti nehnuteľností a oslovíme Silviu aj s poistením nehnuteľnosti. Takisto som sa vdaka nej odhodlala zmenit zdravotne poistenie v prospech vybodnejsej poistovne Dovery, prebrali sme si spolu vyhody a postupy a na zaklade dobrej komunikacie a zretelne vysvetlenych vyhod sa mi vdaka Silvii poistenie zmenilo. Dakujeme

Zuzana Cervenanska

Adresa

  • Ulica Škultétyho 4720/2A
  • Mesto Topoľčany
  • PSČ 955 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:00 - 16:00
  • Utorok 08:00 - 16:00
  • Streda 08:00 - 16:00
  • Štvrtok 08:00 - 16:00
  • Piatok 08:00 - 16:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 11:00 - 12:00

Pridať hodnotenie pre Silvia Červeňanská

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie