Samuel Kvasnica
Dubnica nad Váhom
5,00 6x hodnotenie

Vo finančnej oblasti pôsobím od roku 2018 a mojou prioritou je vždy ku klientom pristupovať individuálne s hľadaním čo najlepšieho riešenia. Som tu pre Vašu potrebu s riešením v oblasti všetkých druhov poistenia, hypotekárneho poradenstva a zabezpečenie Vášho dôchodku do budúcna. Pri práci sa riadim jednou pre mňa veľmi dôležitou zásadou a tou je zachovanie proklientskeho prístupu, o ktorom Vás rád presvedčím pri našej spolupráci. Mojim cieľom je budovanie dlhodobého vzťahu s Vami, ako klientom, založenom na vzájomnej dôvere a pochopení. Vďaka tomu Vám viem poskytnúť komplexnú starostlivosť a myslieť na Vaše finančné potreby za Vás. Neváhajte sa na mňa obrátiť a spolu nájdeme najlepšie riešenie aj pre Vás. Teším sa na naše spoločné stretnutie.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Samuel sa nám celej rodine stará o naše poistenia už roky. Vždy poradí v náš prospech klientov, vyrieši všetko, čo potrebujeme za nás.

Miriam Kvasnicová

Bol som na pobočke v Dubnici úplne spokojný. P. Kvasnica je spoľahlivý a má profesionálny prístup, všetko mi vysvetľoval a odporúčal mi veci. Maximálne ho odporúčam.

Robert

Finančný agent preukázal vysoký prehľad v problematike a poskytol mi skvelé poradenstvo. Jeho odbornosť a ochota pomôcť mi vytvorili dôveru v jeho služby. Som veľmi spokojný s jeho prácou a odporúčam ho každému, kto hľadá spoľahlivého finančného poradcu.

Bc. Jakub Pős

Perfektný prístup už dlhé roky, príjemné vystupovanie, vždy nápomocný, zdvihne telefón kedykoľvek potrebujem poradiť, zmeny v zmluvách, poistkách rieši rýchlo a v môj prospech. Som nadmieru spokojná. Ďakujem 🙂

Lucia Ševčeková

Profesionálny prístup agenta, rýchlo porozumel mojim požiadavkám, vyriešil všetko čo som potreboval. Odporúčam.

Jozef Napoky

Príjemne vystupovanie a profesionálny prístup.

Zuzana Cyprianová

Adresa

  • Ulica Námestie Matice Slovenskej 4263
  • Mesto Dubnica nad Váhom
  • PSČ 018 41

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:30 - 16:30
  • Utorok 08:30 - 16:30
  • Streda 08:00 - 17:00
  • Štvrtok 08:30 - 16:30
  • Piatok 08:30 - 15:30
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 13:00

Poznámka: OC ASTRA

Pridať hodnotenie pre Samuel Kvasnica

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie