Mgr. Roman Bak
Vranov nad Topľou
5,00 21x hodnotenie

Práca v Generali ma od prvej chvíle zaujala natoľko, že „pod krídlami leva“ pracujem už piaty rok. Ku každému jednému klientovi, aj potenciálnemu, pristupujem s maximálnym nasadením, pretože jeho spokojnosť je pre mňa prvoradá. Za veľmi dôležité súčasti svojej práce považujem kvalitný servis, promptnosť, rýchlosť, empatickosť a pomoc pri riešení požiadaviek klienta. Veď ma skúste osloviť, napísať a presvedčte sa aj vy.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

V prvom rade sa chcem Romanovi poďakovať za ústretovosť a odbornosť, ktorú poskytuje pod záštitou Generali. Životné poistenie, poistenie majetku, cestovné poistenie – všetko na jednom mieste za super cenu.

Pavol Chrapek

Môžem len a len odporúčať tak ako Generali, poistné plnenie ktoré nám bolo v momente uznané a vyplatené, a taktiež veľmi ochotného milého pána Romana Baka. Poradil ohľadom poistky všetko zrozumiteľne vysvetlil a hlavne v prípade úrazu v momente vybavil všetko. Ďakujeme a odporúčame.

Lucia Brehova

Veľká spokojnosť s poskytnutím pomoci pri riešení problémov, profesionálny prístup, výborné poradenstvo a potrebná erudícia pri poskytovaní služieb pre danú problematiku. Najviac však musím vyzdvihnúť 100 percentnú spoľahlivosť, ktorú si nesmierne vážim a ktorá je pre túto dobu veľmi dôležitá.

Dominik Sopko

Profesionálny prístup, promptné riešenie problémov, potrebná erudícia pri poskytovaní služieb pre danú problematiku, dochvíľnosť a maximálna spoľahlivosť ktorú musím vyzdvihnúť. Som veľmi spokojný s prístupom a poradenstvom a vrelo odporúčam každému, kto potrebuje poradiť ale aj kto je náročným klientom v tomto odvetví.

Dominik Sopko

Po poistnej udalosti opäť pridávam feedback. Ďakujem za vysoko profesionálny prístup, nadštandardnú starostlivosť o klienta a pomoc pri riešení poistnej udalosti.

Ján Rada

Tak ako stále profesionálny prístup, rýchle riešenie poistnej udalosti. Ďakujem !!! Určite ak potrebuješ niečo poistiť tak neváhaj – poradí, pomôže, budeš príjemne prekvapený a 100 % spokojný !!!

Michal Ivančo

Vysoko hodnotim jeho odbornost a pristup ku klientom.
Toto je priklad, ked „poistovak“ vam nielenze poradi s vyberom najvhodnejsej poistnej zmluvy, ale poskytuje vam profesionalnu starostlivost a servis pocas trvania poistnej zmluvy pri roznych zivotnych situaciach.

Ján Rada

Príjemný,profesionálny a ľudský prístup ku klientom.Situáciu rieši okamžite a ochotne. Som maximálne spokojná.

Silvia Zubkova

Profesionálny, ľudský , rýchly a hlavne ochotný. Situáciu rieši hneď a tak, aby bol klient maximálne spokojný. Ďakujem za jeho prístup a služby.

Silvia Zubkova

Vsetko vybavene rychlo, super pristup, odporucam

Vladimír Boroš

Chcem sa poďakovať za profesionálne a rýchle riešenie mojej poslednej poistnej udalosti.

Ing. Ladislav Čepa

Už mám 60 rokov, ale s takým profesionálnym prístupom som sa nestretol v žiadnom inom úrade (lekári, Soc. poisťovňa ,Zdravotná poisťovňa, aj iné poisťovne, finanční poradcovia, odborníci a iní).

Ján Žec

5*, mam poistenú rodinu, domácnosť, auto za najlepšie ceny. Ďakujem za super prístup, ochotu stretnúť sa aj mimo pracovných hodín a samozrejme za najlepšiu cenu ! 😉

Pavol Chrapek

Profesionálny a rýchly prístup.

Martin Škreptač

Profesionálny proklientský prístup kedykoľvek v prípade potreby a mimo to vynikajúci servis pre klienta.

Mgr. Ján Rada

je to profesionál, vždy poradí a pomôže

Jan Žec

Kvalitné služby, rýchly servis.

Samuel Sciranka

Využívame jeho služby už veľa rokov, promtne riešenia, ľudsky prístup a ochota pomôcť pri každej poistnej udalosti, odporúčam.

Jozef Kovalik st

Maximálna spokojnosť.

Tomáš Želinský

Spolahlivy, promtny, empaticky

Dana kovalikova

Príjemný prístup, odhodlaný vyriešiť každú PU pre klienta, chválim jeho prácu

Jozef Vanuš

Adresa

  • Ulica M. R. Štefánika 138
  • Mesto Vranov nad Topľou
  • PSČ 093 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:00 - 15:30
  • Utorok 08:00 - 15:30
  • Streda 08:00 - 15:30
  • Štvrtok 08:00 - 15:30
  • Piatok 08:00 - 15:30
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 13:00

Pridať hodnotenie pre Mgr. Roman Bak

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie