Ako postupovať pri škodách spôsobených zemetrasením Zobraziť viac
Mgr. Peter Frnka
Stará Ľubovňa
5,00 8x hodnotenie

Moje mnohoročné skúsenosti z oblasti financií sú zárukou spokojnosti mojich klientov.  Viem Vám poskytnúť pomoc pri riešení neľahkých životných situácií a pri zabezpečení vášho života, hnuteľného, aj nehnuteľného majetku, dokonca aj vášho podnikania, zamestnania a pod. Posledných 5 rokov som pracoval v bankovom sektore, kde som klientom pomáhal pri financovaní bývania a znižovaní úrokov na ich existujúcich úveroch. Ak ste zistili vzhľadom na vyššie spomenuté, že potrebujete, alebo chcete, niečo riešiť práve teraz, tak ma neváhajte kontaktovať.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

100% Spokojnosť

Maroš Majerčák

Veľmi profesionálny prístup v každej oblasti, spoľahlivosť pri riešení akéhokoľvek problému a zameranie sa nie na svoj úspech, ale na spokojnosť klienta. Najviac si vážim ochotu pomôcť a poradiť nielen počas bežných pracovných dní ale kedykoľvek.

Martina Kozáková

Pán Frnka má profesionálny a hlavne nevtieravý prístup. Je ochotný brať do úvahy pripomienky klienta a hľadať optimálne riešenie. Mal som pocit, ako keby tu bola celá poisťovňa Generali iba pre mňa – čo sa mi u iných inštitúcii žiaľ nestáva. Keby som mal pána Frnku ohodnotiť jedným slovom tak použijem anglický výraz „polite“.

Pavol Mišenko

Maximálna spokojnosť, flexibilný či časovo ako aj pozične, poradí všetko čo bežný človek potrebuje vedieť.

Milan Salamon

Vysoko profesionálny prístup, príjemné vystupovanie, usilovné hľadanie čo najlepšieho riešenia záležitostí klienta, ústretovosť a ochota. Super!

Mária Fabianová

Pána Mgr.Petra Frnku hodnotím veľmi pozitívne, nakoľko bol ochotný sa mi venovať aj mimo pracovného času začo som mu nesmierne vďačný.

Daniel Liščinsky

Viete ako to je u nás dôchodcov. Snažíme sa ušetriť každú korunu. Som rád, že som v Generali našiel človeka, ktorý mi vždy zavolá, keď je nejaká zmena. Už viackrát mi ušetril na PZP a havarijnom poistení. Naposledy viac ako 200 EUR, čo by som si určite nemohol dovoliť zaplatiť navyše. Ďakujem.

Michal K.

S komunikácia a odbornosťou som bola nadmieru spokojná. Pán Frnka vedel odpovedať na všetky moje dotazy, bol nonstop dostupný, keď som potrebovala niektoré veci. Vrelo odporúčam. Ak budem niečo do budúcna riešiť, určite viem na koho sa obrátiť.

Mária Tomášová

Adresa

  • Ulica Námestie sv. Mikuláša 20
  • Mesto Stará Ľubovňa
  • PSČ 064 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 09:00 - 16:00
  • Utorok 09:00 - 16:00
  • Streda 09:00 - 16:00
  • Štvrtok 09:00 - 16:00
  • Piatok 09:00 - 16:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 13:00

Pridať hodnotenie pre Mgr. Peter Frnka

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie