Paulína Šimončičová
Nitra
5,00 10x hodnotenie

Vo finančnom sektore sa pohybujem od roku 2008. So spoločnosťou Generali Slovenská distribúcia, a.s. som sa rozhodla spolupracovať z dôvodu, že sa jedná o silnú a stabilnú poisťovňu, ktorá svojim klientom ponúka na jednom mieste komplexnosť, spoľahlivosť a férovosť.  Môžete sa na mňa obrátiť v akejkoľvek životnej situácii. Hľadám riešenia tam, kde ich iní nevidia. Veľa spokojných zákazníkov sa presvedčilo, že vo mne nenašli len obchodníka, ale hlavne odborníka a človeka, ktorému môžu veriť a ktorý verí im. Uzatvorením zmluvy to však nekončí – získavate svojho celoživotného partnera.  Teším sa na stretnutie s Vami.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Veľmi ústretový prístup, ochotná, rýchle vybavenie.

Žaneta Steinerová

Hodnotím túto milú osôbku na najvyššiu priečku čo sa týka odbornosti, komunikácie a prístupu ku klientovi. Skladám rešpekt a úctu tomuto človeku za jeho profesionalitu.

Roman Horvath

Som rada že som mohla spoznať takú milú pani. Veľmi je ochotná poradiť, vysvetliť a komunikovať na úrovni profesionála.

Jana Peliova

Milý a príjemný prístup ku klientovi.

Erika Štepová

5*****

Roman Orlíček

Vždy ústretová, odborne zdatná.

Lenka Kratochvilová

Pri riešení mojich poistení som bol s pani Šimončičovou veľmi spokojný. Ochotná, milá, trpezlivá. Všetko mi pekne vysvetlila. Určite odporúčam a opätovne sa na ňu obrátim 👍

Jozef Knazik

Pani Šimončičová je skúsená odborníčka na poistenie s ľudským prístupom. Som veľmi rada, že som natrafila práve na ňu. Všetky potrebné informácie mi vysvetlila “po lopate”. Ak budem do budúcna znava riešiť poistenie, určite sa na ňu obrátim.

S. V.

Som veľmi spokojná, ochota a odborné poradenstvo. Zrozumiteľný výklad k poisteniu.

Eva Rigáňová

Klient má pocit, že konečne našiel presne to čo hľadal. Ochota, profesionalita a ľudskosť. Žiadne zavádzanie, vysvetlí všetko tak, aby to bolo jasné a zrozumiteľné. 👍

Drahomir

Adresa

  • Ulica Coboriho 1
  • Mesto Nitra
  • PSČ 949 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 09:00 - 16:00
  • Utorok 09:00 - 16:00
  • Streda 09:00 - 17:00
  • Štvrtok 09:00 - 16:00
  • Piatok 09:00 - 15:30
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 12:45

Pridať hodnotenie pre Paulína Šimončičová

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie