Nina Czókoly
Trnava
5,00 15x hodnotenie

V minulosti som pracovala v bankovom sektore. Mojou prácou a zároveň koníčkom bol kompletný servis v rámci hypotekárnych úverov. Tie sa stali mojou „srdcovkou“ avšak pri riešení požiadaviek klientov som zistila, že vyhľadávajú komplexnejšie riešenia pre svoje financie. Miesto, kde majú všetko pod jednou strechou. Prácou v spoločnosti Generali, a.s. mám možnosť pre Vás nájsť najvýhodnejšie hypotekárne úvery na vysnívanú nehnuteľnosť, poistiť ju a zároveň zabezpečiť ochranu klienta a jeho rodiny v prípade ťažkej životnej situácie.
Samozrejmosťou je aj poistenie motorových vozidiel, cestovné poistenie, zabezpečenie podnikania, či poradenstvo v oblasti II. dôchodkového piliera a investícií. Všetko v jednom, kvalitne a bez zbytočných naháňačiek. Mojou prioritou je poznať mojich klientov, poskytnúť Vám prvotriedne služby a byť tu pre Vás aj v momente, keď nastane poistná udalosť.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Vďaka profesionálnemu prístupu pani Czokoly som mala možnosť rýchlo a efektívne zrealizovať aktualizáciu poistnej zmluvy (zrušenie starej a uzatvorenie novej zmluvy). Oceňujem i up-to-date sprocesovanie, ktoré prebehlo len v online prostredí – nebolo nutné nikam chodiť ani nič poskytovať v listinnej podobe. Veľa ďalších inštitúcií by si mohlo od Generali zobrať príklad a nezostávať v 18.storočí. Ďakujem.

Martina Košecká

Výborný prístup.

David Schramko

Ďakujem za skvelý prístup, rýchle vybavenie a veľmi príjemné a pochopiteľne vysvetlenie ku každej otázke. Môžem len odporučiť 🙂

Maria

Maximálna spokojnosť, úžasná komunikácia a neskutočné koľko času sa nám venovala a odpovedala na všetky otázky. Ako jediná vybavila poistenie, ktoré zahrňuje presne to, čo potrebujem.

Radka Janičková

Pani Czókoly je veľmi milá, ústretová, ihneď reagovala na moje otázky a poistná udalosť rýchlo vybavená nad moje očakávania. Ďakujem za všetko.

Ivana Onderová

Veľmi príjemná, komunikatívna pani. Radosť s ňou telefonovať.

Július Sólya

Maximálna spokojnosť s prístupom. Úžasná komunikácia, informácie ohľadom 2.piliera vysvetlené zrozumiteľne.
Ďakujem a určite odporúčam.

Silvia Lindtnerová

Pani Czókoly hodnotím veľmi pozitívne. Bola milá, ústretová a hlavne sa snažila všetko po lopate mi vysvetliť tak aby som tomu chápala 😊 Som veľmi spokojná a ĎAKUJEM 😊

Petra Staňová

Maximálna spokojnosť s prístupom, návrhom riešení a odporučeniami. Promptný, ľudský prístup a v každom momente bolo cítiť snahu pomôcť.

Evelina Halačová

Bola som veľmi milo prekvapená koľko času obetovala pani Czókoly a bola vždy ochotná odpovedať na každú otázku. Konečne som veciam ohľadom financií chápala nakoľko mi to bolo všetko vysvetlené ako pre človeka 🥰 ďakujem jej za vybavenie a jej čas a určite to nie je posledný krát kedy som ju oslovila.

Veronika Csiba Blašková

Ďakujem za rady ohľadom 2. piliera dôchodkového sporenia.
Všetko vysvetlené, rýchle, maximálna spokojnosť 👌
Odporúčam.

Timea Belásová

Výborná a rýchla spolupráca.

Roman Kočíšek

Úžasná komunikácia, odbornosť, spoľahlivosť, promptne vyriešenie všetkých požiadaviek klienta a taktiež prispôsobenie poistenia na mieru s prihliadnutím na momentálne životne okolností jednotlivých klientov.

Mária Detvaj Sedlarova

Super.

Adam Minarik

Ochota, ľudskosť, vysoká odbornosť a zrozumiteľný popis produktu s následným rýchlym a spoľahlivým riešením.

Soňa Čulenová

Adresa

  • Ulica Starohájska 9/B
  • Mesto Trnava
  • PSČ 917 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:00 - 17:00
  • Utorok 08:00 - 17:00
  • Streda 08:00 - 17:00
  • Štvrtok 08:00 - 17:00
  • Piatok 08:00 - 16:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 13:00

Pridať hodnotenie pre Nina Czókoly

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie