Natália Minárová
Prešov
5,00 10x hodnotenie

Pracujem pre spoločnosť Generali Poisťovňa, a.s. kde sa zaoberám životným a neživotným poistením. Postarám sa o poistenie Vášho bývania a zaobstaranie finančných prostriedkov, keďže spolupracujeme s viacerými bankami. Vďaka tejto spolupráci Vám viem poskytnúť hypotekárne úvery, aby Vás už nič nebrzdilo a mohli ste si splniť sen o Vašom bývaní. Vyriešim a nasmerujem Vás na čo najlepšie a naozaj kvalitné životné poistenie. Zaoberám sa aj o poistenie pre podnikateľov a samozrejme riešim aj poistenie Vášho auta, aby ste mohli spokojne jazdiť po cestách bez obáv. Pracujem na profesionálnej úrovni, ale preferujem priateľský, ľudský prístup a budovanie vzťahu medzi nami. Snažím sa o Vašu najvyššiu spokojnosť.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Veľmi milá ochotná pracovníčka, ktorá vie dobre poradiť a zároveň veľmi rýchlo vyriešiť požiadavku. Spokojnosť, môžem len odporučiť.

Henrieta Halžová

Vždy vyrieši problém, ktorý nastane a je ochotná pomôcť a odpovedať na otázky aj mimo pracovného času.

Som s jej službami veľmi spokojná. Vďaka nej som si vybrala Generali.

Aicha Džunja

Výborná komunikácia, ochotná agentka príde pripraví podklady, stačí podpísať a netreba sa starať o ďalšie veci.

René Minár

Pani Minárová je vysoko profesionálna, sympatická, milá. Som nadmieru spokojná s jej poskytnutím služieb. Určite odporučím služby Generali poisťovne aj ďalším známym.

Beáta Mináriková

So slnečnou Minárovou som bola veľmi spokojná. Jej práca je na profesionálnej úrovni, je vždy k dispozícii. Čo som potrebovala vyriešiť som vždy vyriešila. Ďakujem budem vás odporúčať.

Nikola Juskova

Mila sikovna slecna poradi a pomože odporučam 🙂

Martin Krajnak

Vždy nápomocná.

Zuzana Haziorova

Vrelo odporúčam p. Minárovú. Úžasná, milá osoba, vždy dobre poradila, odporúčila, ochotne prišla až ku mne domov, ak niečo trebalo. Ihneď odpísala/odpovedala, ak som mala nejaké otázky. Maximálna spokojnosť. Teším sa na našu dlhodobú spoluprácu. Ďakujem!

Ivana Mašlejová

S prístupom aj s produktami som veľmi spokojná.

Stanislava Minárová

S pani Minárovou som bola veľmi spokojná. Všetko čo som potrebovala sme veľmi rýchlo vybavili a takisto mi veľmi dobre poradila v oblasti sporenia.

Simona Jakubová

Adresa

  • Ulica Masaryková 23
  • Mesto Prešov
  • PSČ 080 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 09:00 - 17:00
  • Utorok 09:00 - 17:00
  • Streda 09:00 - 17:00
  • Štvrtok 13:00 - 17:00
  • Piatok 09:00 - 17:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Upravené otváracie hodiny platia: 02.02. Obedňajšia prestávka: 12:00 - 13:00

Pridať hodnotenie pre Natália Minárová

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie