Miroslava Langová
Myjava
5,00 6x hodnotenie

Pomáhať ľuďom by malo byť pre každého z nás prirodzené. Ja som sa rozhodla pomáhať v spolupráci so silným partnerom Generali, a.s. a dostávať do povedomia bežných ľudí, že životný príbeh každého z Vás je pre nás výnimočný. Ku každému klientovi pristupujem individuálne, s porozumením a je pre mňa dôležité, aby ste dostali to, čo skutočne očakávate. Kým Vy budujete svoje ciele, plníte si sny a tvoríte dnešnú spoločnosť, my sme tu pre Vás v každej oblasti života. Chránime Váš život, nehnuteľnosť, autá, firmu aj zamestnancov, ale už nie sme len poisťovňou. Odborne Vám pomôžeme aj v čase, keď riešite financovanie Vášho bývania, alebo tvorby úspor na lepšiu budúcnosť, či dôchodok.

A aký je Váš životný príbeh? Nám na Vás skutočne záleží! Príďte sa o tom presvedčiť osobne.“

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Som veľmi spokojný s prístupom pani Miroslavy Langovej ku klientovi. Chcem vyzdvihnúť jej odbornosť, rýchlosť v reagovaní na moje otázky, ústretovosť a milý prístup. Takto si predstavujem jednanie s klientom.
Igor Hronský, Piešťany.

Igor Hronský

Absolútna spokojnosť.

Vladimír Šimek

Veľmi príjemná, milá a ústretová. Vždy pomôže v každej situácii. Som veľmi spokojná.

Lucia Silová

Príjemná a zároveň usmiata profesionálka v oblasti poisťovníctva, vždy nápomocná, ústretová a so záujmom ochotná analyzovať potreby klienta. A k tomu všetkému Vás pritom ponúkne lahodnou kávičkou na pobočke 🙂 Z piatich možných, pridávam aj tú 6*.

Tomáš Kobliška

Profesionálny a príjemný prístup, poistenie som bez problémov vybavil, všetko mi bolo do detailov vysvetlené aj odpovedané na moje otázky. 🙂

Maroš Závodný

S pani Langovou som sa stretol niekoľko krát na pobočke v Myjave, jej prístup a hlavne vedomosti ma pozitívne prekvapili. Považujem ju za maximálneho profesionála. Má moje všetky odporúšania.

Dr. Lelkeš

Adresa

  • Ulica Nám. M. R. Štefánika 581/29A
  • Mesto Myjava
  • PSČ 907 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:30 - 16:00
  • Utorok 08:30 - 16:00
  • Streda 08:30 - 16:00
  • Štvrtok 08:30 - 16:00
  • Piatok 08:30 - 16:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 12:30

Pridať hodnotenie pre Miroslava Langová

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie