Ing. Michal Petráš
Myjava
5,00 9x hodnotenie

Poisťovníctvo a bankovníctvo mi koluje v krvi už od roku 2014. Hneď ako som mal tú česť s prvými klientmi vedel som čo bude mojím poslaním a čím sa chcem celý život živiť. Disciplína, profesionalita, diskrétnosť a ľudskosť je to čo ma táto práca naučila. Dala mi možnosť spoznať skvelých ľudí či už z radov kolegov alebo klientov, s ktorými som v kontakte dodnes. Všetky vzťahy zakladám na dôvere a v tomto prípade to nie je len o vybavení prvotnej požiadavky, ale celoživotné partnerstvo a pomoc keď to klient naozaj potrebuje. Som zástancom toho, že každý jeden klient má nárok na komplexnú starostlivosť, ktorú Vám veľmi rád ako manažér pre oblasť Myjava a okolie poskytnem s kvalitným tímom mojich ľudí. Sme tu vždy pre Vás v prípade požiadaviek v oblasti poistenia života, áut, majetku a mnohých ďalších produktov. Samozrejmosťou je aj následný servis a pomoc v prípade poistných udalostí. Veľmi radi sa Vám pozrieme aj na oblasť úverov a hypoték, s ktorými Vám vďaka skúsenostiam z banky vieme kvalitne poradiť. Vždy sa snažíme vžiť do „kože klienta“ aby sme pomohli tak ako by sme to očakávali ak by sme boli klientmi my. Ak budeme mať tú česť spolupracovať, dovolím si tvrdiť, že zároveň s produktami Generali, a. s. získate aj naše celoživotné partnerstvo na ktoré budeme všetci hrdí! Tešíme sa na Vás.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

S tak skvelým prístupom som sa ešte nestretol. Nadštandardne riešenie každej maličkosti a nefalšovaný záujem o spokojnosť mňa ako klienta. Každý jeden krok laicky vysvetlený, čo bolo pre mňa ako analfabeta, čo sa týka financií úplne super. Veľká spokojnosť a odporúčam každému. Veľké Vďaka Michalovi, lebo len vďaka nemu bývam vo svojom a lacnejšie ako predtým v podnájme.

Martin Klč

U nás na Myjave tento skromný, spoľahlivý a hlavne vždy ochotný chalan nemá konkurenciu. Vážim si ho ako kamaráta ale aj ako človeka, ktorý nepozná slová ako nedá sa, nepomôžem, neurobím to. Vždy hľadá riešenia ako svojmu klientovi uľahčiť život. Nepíšem toho hodnotenie preto, že sme kamaráti, ale preto, že viem aký je človek, že chce pomáhať a nie zarábať na ľuďoch ako niektorí finanční poradcovia. Odporúčam ho všetkým, ktorí potrebujete kvalitného a spoľahlivého finančného poradcu!!!!!! Michal je Top!!!!!!

Ladislav Lapsansky

Pán Petráš mi bol ochotný poradiť aj mimo pracovnej doby a zachoval sa v mojej ťažkej životnej situácii veľmi ľudsky a profesionálne a veľmi mi pomohol.

Anna Kubickova

Moje pretrvávajúce problémy s refinancovaním hypotéky, konsolidacie úveru a viacerých zamietnutí zo strany banky, tento pán a môžem to povedať môj kamarát, zvládol tak profesionálne a rýchlo že o 2 týždne som mal všetko vyriešené! Neveríte……. tak sa choďte presvedčiť! Jeho profesionalita a pedantnosť je to, čo v tomto segmente služieb chýba. Oceňujem hlavne v tejto pochmúrnej dobe jeho ľudskosť a vieru v dobro…. ešte raz ďakujem Michal!

Branislav Pavlik

Neuvěřitelně ochotný chlapec, změnil mi život k lepšímu 🏌🏼

Dr. Šmuk

Miško je veľmi spoľahlivý a zodpovedný. Patrí mu jedno veľké ďakujem! Vždy bol ochotný pomocť a vždy bol na blízku,keď sme ho potrebovali. Možem odporučiť všetkými desiatimi. 🙂

Kristína Smoláková

Vynikajuci prístup ochotný spoľahlivý proste top 100% robota

Daniel Duroska

Veľmi príjemný, korektný, prístup. Snaha pomôcť klientovi je u pána Petráša na 1.mieste. Dakujeme za všetko.

Monika chalasova

Ochotný,spoľahlivý, pracovitý,šikovný, hlavne ústretový, pohotový a prispôsobivý je pan Petráš. Najlepší poradca. Dakujem

Michal chalas

Adresa

  • Ulica Nám. M. R. Štefánika 581/29A
  • Mesto Myjava
  • PSČ 907 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:30 - 16:00
  • Utorok 08:30 - 16:00
  • Streda 08:30 - 16:00
  • Štvrtok 08:30 - 16:00
  • Piatok 08:30 - 16:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 12:30

Pridať hodnotenie pre Ing. Michal Petráš

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie