Mgr. Michaela Sabová
Bratislava
5,00 16x hodnotenie

S individuálnym prístupom ku každému klientovi sa venujem práci v oblasti poisťovníctva a bankovníctva od roku 2007. Vďaka silnej spoločnosti Generali a tiež úzkej spolupráci s TOP bankami na Slovensku mám možnosti Vám efektívne a komplexne poradiť a zabezpečiť servis v oblasti poistenia majetku, životného poistenia, poistenia zodpovednosti či podnikania a zároveň v oblasti hypotekárnych úverov, investícií aj dôchodkového sporenia. V prípade záujmu ma nájdete v mojej kancelárií kde si vieme dohodnúť individuálny termín.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Rokovanie u pani Mgr. Sabovej bolo po ľudskej stránke veľmi príjemné (je to milá sympatická mladá dáma). Po odbornej stránke som bol maximálne spokojný, pretože poistenie nehnuteľnosti, o ktoré som sa zaujímal, mi pani Mgr. Sabová ochotne a zrozumiteľne vysvetlila.
Výsledkom mojej návštevy pracoviska poisťovne Generali, kde pani Mgr. Sabová pracuje je, že som na tomto rokovaní uzavrel zmluvy na poistenie dvoch nehnuteľností, poistenie tretej nehnuteľnosti u inej poisťovne som vypovedal a v júni v tomto roku aj túto nehnuteľnosť poistím v Generali Poisťovňa, a.s. u pani Mgr. Sabovej.
Pani magistra, veľakrát ďakujem.
Miloš Gašparík

Miloš Gašparík

Aj keď som sa s p. Sabovou nikdy nestretol, tak musím konštatovať, že je to jedna fundovaná a profesionálna pracovníčka, ktorá má svoju prácu rada, veľmi mi pomohla aj v tej nepríjemnej situácii riešiť problém a to rýchlo a budem sa opakovať PROFESIONÁLNE.
Bol som s jej prácou tak spokojný, že uvažujem v blízkej budúcnosti s kúpou nového auta a už viem u koho si ho poistím, samozrejme u p. Sabovej.

Milan Lapčík

Fantastický servis.

Ladislav Bončo

Nadštandardný prístup pri riešení poistnej zmluvy, s profesionálnou podporou pani Mgr.Sabovej sme maximálne spokojní!

Mgr. Jana Kohútová

Uplne super

Andrea Burianová

Vyborny profesionalny pristup a ochota

Ľubica Macášková

Miška je veľmi príjemná, ústretová a flexibilná. S jej službami som nadmieru spokojna

Miriama Kovacova

Efektivne a rychle jednanie, vysoka spokojnost

Jana Lengyelova

Spoluprácu s pani Sabovou veľmi odporúčam. Je vidieť, že má rada svoju prácu a vie poradiť presne podľa požiadavky.

Ivan Hampl

skvela, priateľska, ochotna, velmi prijemna

Valentína Holická

Rada by som vyzdvihla odborné znalosti p.Sabovej a aj ľudský prístup pri uzatváraní zmluvy ku vybranému produktu spoločnosti Generali. P.Sabovú môžem len odporučiť.

Martina Stopková

Som velmi spokojna so sluzbami Generali, podarilo sa mi najst profesionalny pristup, ustretovost, ochotu a odborne poradenstvo u pani Sabovej. Dakujem za vsetko!

Eva Ellingerova

Pani Mgr. Sabova je velmi profesionalna, mila a ustretova, vzdy mi ochotne poradila kedykolvek som sa na nu obratila. Velka spokojnost z mojej strany!

Daniela Gerulova

Výborná a skúsená.

Lenka Kováč

S p. Sabovou je od zaciatku velmi dobra spolupraca. Odpovede a riesenia dokaze vzdy spolahlivo a vcas navrhnut a vyriesit.
Vyriesenu som mala promtne aj nemilu poistnu udalost, za co jej velmi dakujem. Urcite je mojim spolahlivym nielen business partnerom do buducna.

Sona Petrovic

S pani Sabovou sa mi veľmi dobre spolupracuje. Má výborný prístup, je milá a samozrejme má dobrý prehľad o poistných možnostiach a produktoch. Dokáže nastaviť naozaj zaujímavé poistenie doslova na mieru. Mám u nej viacero poistiek a praktickú skúsenosť so škodovou udalosťou na novom aute, kedy mi veľmi pomohla. Auto mi rýchlo dali do poriadku bez zbytočných komplikácií. Som rád, že sa mám v takýchto životných situáciách na koho obrátiť.

Stanislav Ivan

Adresa

  • Ulica Lužná 1
  • Mesto Bratislava
  • PSČ 851 04

Otváracie hodiny

  • Pondelok 09:00 - 16:00
  • Utorok 09:00 - 16:00
  • Streda 09:00 - 16:00
  • Štvrtok 09:00 - 16:00
  • Piatok 09:00 - 15:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka 12:00 - 13:00

Pridať hodnotenie pre Mgr. Michaela Sabová

Načítavanie

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. Viac informácií

Načítavanie