Mária Sochorová
Žilina
5,00 5x hodnotenie

V poisťovni Grenerali a.s. pracujem od roku 2005. Počas týchto 12 rokov som prešla všetkými zmenami, ktoré sa týkali poistných produktov, dojednávania poistných zmlúv, ako aj ich správou. Na všetky tieto zmeny som sa pripravovala preškoľovaním a to tak, aby som mohla vždy klientom Generali poradiť a poskytnúť ten najlepší servis. Okrem iného aj klientom VÚB banky alebo klientom rôznych maklérskych spoločností. Ku klientom pristupujem individuálne, ale vždy s úsmevom. Snažím sa odhadnúť ich náladu a zároveň vyriešiť potreby a požiadavky. Poistné zmluvy dojednávam všetky, ale viac sa špecializujem na majetkové poistenie – personálny majetok a majetok podnikateľov – t.j. PROFI. Medzi moje najväčšie úspechy patrí pomerne veľký poistný kmeň, ktorý som si vytvorila úplne sama a o ktorý sa samozrejme aj starám. Ďalším úspechom je aj to, že momentálne som na štvrtok kariérnom stupni, ktorý si chcem udržať aj do budúcnosti.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Veľmi, veľmi ochotná žena, ktorá mi vždy urobí výbornú poistku na auto.

vladimir danko

Veľká spokojnosť s pani Sochorovou, vždy ochotná, pomôcť a poradiť. Jančikova.

Edita Jančikova

Som velmi spokojna s pani Sochorovou vždy vie poradit ak je nejaky problem rychlo ho vyrieši.Vrela vďaka

Iveta Ligasova

Skvelá

Zuzana Šošková

Vážená p. Sochorová.Děkuji Vám, že si vážíte svých klientů.Jsme velice rádi, že můžeme mít tak skvělou a odbornou poradkyni v oblasti, kterou úspěšně zastáváte.Vždy se můžeme na Vás obrátit s každým přáním, které srdečně přijmete a dokážete pro nás vymyslet lepší, kvalitnější úsporný program.Přejeme Vám mnoho úspěchů v práci, kterou vykonáváte.V Novém roce plno pozitivních klientů a mnoho zdraví.S pozdravem Iveta Mecnerová.

Iveta Mecnerová

Adresa

  • Ulica Vojtecha Tvrdého 12
  • Mesto Žilina
  • PSČ 010 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:30 - 16:30
  • Utorok 08:30 - 16:30
  • Streda 08:30 - 16:30
  • Štvrtok 08:30 - 16:30
  • Piatok 08:30 - 16:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 12:30

Poznámka: 300 m od autobusového nástupišťa - ulica za okresným súdom

Pridať hodnotenie pre Mária Sochorová

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie