Mária Artimová
Trebišov
5,00 7x hodnotenie

V Generali pracujem od roku 1996. Špecializujem sa najmä na životné poistenie. Klientom sa snažím čo najlepšie poradiť v rôznych životných situáciách. Vzťahy s klientmi si udržujem aktívnym servisom a zodpovedným prístupom. Viac ako dvadsaťročná prax ma naučila riadiť sa myšlienkou: „Obchod nie je nakoniec nič viac, než kúpa ľudských vzťahov“.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Ak by ma komunikácia s pani Artimovou nijako neoslovila, tak by som určite nepísal ani žiadne hodnotenie. Keďže som bol veľmi spokojný s jej prácou, tak som sa rozhodol potešiť ju nejakým milým slovom. Hodnotiť niekoho sa dá z viacerých kritérií. Ja by som opísal dve: osobnostné a výkonnostné.

Do osobnostných kritérií patrí jej osobnosť, povaha, charakter a vlastnosti, ktoré sa krásne spájajú do výkonnostných kritérií akými sú najme znalosť svojej práce a organizovanie. Pôsobila na mňa veľmi zodpovedne a dôveryhodne. Teším sa na nejakú ďalšiu spoluprácu a nech ju Corona obchádza.

S pozdravom pekného dňa
Lukáš

Lukáš Mitro

Chcel by som sa poďakovať za výborné služby v oblasti poisťovníctva.
Ďakujem

Vladimír Kravec

Profesionálny prístup. Vysoká odbornosť.

Jozef Artim

Chcela by som poďakovať za profesionálne služby a poradenstvo naslovovzatého odborníka pri riešení akýchkoľvek problémov. Ďakujem.

Anna Kravcová

Dobrý deň, chcel by som napísať hodnotenie pani Artimovej za promptné riešenie akýchkoľvek nejastností v prípade poistenia, za veľkú ústretovosť príjemnú komunikáciu a dokonalé riešenie nejastností. Uvediem aj konkretný prípad, keď sme mali autonehodu, ktorú sme nespôsobili, promptne reagovala na telefonát, informovala ma o postupe riešenie tejto nepríjemnosti. Týmto by som sa jej chcel veľmi poďakovať.

Michal Kravec

Som spokojná , čakáme kedy tá pandémia ustúpi.

Alžbeta Bačová

Milý prístup na vysokej odbornej úrovni.

Juraj Koscelansky

Adresa

  • Ulica M.R.Štefánika 54/I.
  • Mesto Trebišov
  • PSČ 075 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:00 - 16:00
  • Utorok 08:00 - 16:00
  • Streda 08:00 - 16:00
  • Štvrtok 08:00 - 16:00
  • Piatok 08:00 - 15:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 11:30 - 13:00

Pridať hodnotenie pre Mária Artimová

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie