Katarína Lakatošová
Ružomberok
5,00 10x hodnotenie

Máte pred sebou veľké životné rozhodnutie a hľadáte najlepšie riešenie? Som si istá, že spolu nájdeme cestu k správnemu rozhodnutiu. Prioritou budú Vaše potreby a mojou snahou zabezpečiť Vám optimálne podmienky. Dokážete vidieť do budúcnosti? Zrejme nie – preto je fajn myslieť a konať zodpovedne. Spoločnosť Generali Poisťovňa, a.s. má druhé meno „Celoživotný partner“ a poskytuje všetky typy finančných služieb od „C“ ako cestovné poistenie, cez dôchodky, fondy, hypotéky, finančné plánovanie, poistenie motorových vozidiel, majetku, zodpovednosti za škodu až po „Ž“ ako životné poistenie. Svojou prácou chcem prispieť k naplneniu Life Time partnerstva (celoživotného partnera). Digitalizácia, elektronizácia a inovatívnosť je pre spoločnosť samozrejmosťou. Teším sa na stretnutie s Vami.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Veľká ochota vybaviť veci online, či už v prípade poistnej udalosti alebo úpravy poistnej zmluvy. Určite odporúčam.

Daniel H.

Spolupráca a komunikácia s p. Lakatošovou bola pre mňa veľmi príjemná, pomáhala mi pri vybavovaní, jej prístup je kompetentný a starostlivý.

Iveta Kočibalová

Maximálna spokojnosť s finančným poradcom.

Ján Dorniak

Pani Katarína bola veľmi ochotná, milá a veľmi mi pomohla, som spokojná.

Anna Lacková

Dobrý deň, ďakujem p. K. Lakatošovej za rýchle a profesionálne vybavenie mojej žiadosti. Skvelá komunikácia, veľká spokojnosť.

Vlasta Ihnatová

Pani K. Lakatošovej patrí odo mňa veľké ĎAKUJEM za jej ochotný a ľudský prístup pri riešení PZP. S trpezlivosťou mi pomáhala a odporúčam ju do budúcna každému pri riešení online poradenstva.

Alexandra M

S pani Lakatošovou som sa stretla prvýkrát. Bola som spokojná s jej prístupom, ochotou a profesionálnym prístupom. Napriek tomu, že som nebola jediným klientom, venovala sa mi s plným nasadením.

Vlasta Peckovičová

Som veľmi spokojný s pani, ktorá mi pomohla s riešením poistky. Veľmi príjemná pani so všetkým mi pomohla a všetko správne vysvetlila. 🙂

Daniel Kopanica

Vystupovanie pani Lakatošovej bolo veľmi milé, ústretové a profesionálne.

Beáta Schmidtová

Chcem sa poďakovať p. Lakatošovej za príjemný, ľudský a profesionálny prístup, pri vybavovaní poistnej udalosti, ktorá nám trošku znepríjemnila dovolenku na Liptove, jej ochota a ústretovosť pomôcť nám, nás veľmi potešila. Veľmi si vážim ľudí ako je pani Lakatošová a prajem jej veľa osobných aj pracovných úspechov. S pozdravom Tóth.

Ladislav Tóth

Adresa

  • Ulica Podhora 51
  • Mesto Ružomberok
  • PSČ 034 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:30 - 16:00
  • Utorok 08:30 - 16:00
  • Streda 08:30 - 16:00
  • Štvrtok 08:30 - 16:00
  • Piatok 08:30 - 16:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 12:30

Pridať hodnotenie pre Katarína Lakatošová

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie