Jozef Refka
Brezno
5,00 12x hodnotenie

V Generali Poisťovni, a. s., pracujem od roku 2002. Poskytujem a sprostredkúvam odborné poradenstvo pri uzatváraní povinného a havarijného poistenia motorových vozidiel, personálneho a profi poistenia, životného poistenia, bytových domov a veľkých rizík, poistenie zodpovednosti fyzických a právnických osôb. Poskytujem dlhodobý servis všetkým klientom našej spoločnosti aj v prípade poistnej udalosti. Mojim úspechom je, že moji klienti sa na mňa obracajú o radu v dennú aj nočnú hodinu.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Veľmi dobre.

Zlatica Vaňová

Pán Refka,
ste pracovník, ktorého by si mala poisťovňa Generali vysoko, ale naozaj vysoko vážiť. S Vami je radosť spolupracovať, všetky požiadavky smerované na Vás vybavíte promptne a vždy k spokojnosti zákazníka. K svojej práci navyše pridávate osobný bonus – pri životnom výročí zákazníka nezabudnete vždy poslať milú blahoprajnú správu.

Ďakujem

Ing. Ján Styk

Dobré.

František Jankura

OK

Vladimír Danihlík

Super prístup a ochota.

Stefan Matus

Ústretový prístup, ochota vždy poradiť, splnenie a dodržanie dohodnutého.

Ing. Ján Styk

Na základe dlhodobej spolupráce môžem hodnotiť prácu pána Refku ako vysoko profesionálnu s výnimočným citom pre vystihnutie potrieb klienta či v podnikateľskom prostredí ako aj v súkromnej sfére. Zvlášť chcem vyzdvihnúť snahu riešiť požiadavky z hľadiska potrieb klienta a nie z pohľadu „finančného“ ohodnotenia vlastnej práce, s ktorým sa môžeme stretnúť u niektorých maklérov. Chcem zaželať do ďalšej práce veľa spokojných klientov s prísľubom, že z mojej strany budem určite spolupracovať s takým výborným obchodným zástupcom akým je pán Jozef Refka.

Jozef Urík

Veľmi spokojný.

Pavol Kosa

Dakujem za vsetku pomoc a poradenstvo, som velmi spokojna a urcite budem pokracovat v spolupraci.

ZUZANA FILOVA

Spokojný

Ján Tagaj

spoľahlivý, ochotný

Anna MERKT

Perfektné a rýchle vybavenie, všetkého, čo som potrebovala, maximálna ochota, jednoduché vysvetlenie. Super, maximálna spokojnosť.

Zuzana Bernovská

Adresa

  • Ulica Boženy Němcovej 18
  • Mesto Brezno
  • PSČ 977 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 09:00 - 16:00
  • Utorok 10:00 - 15:30
  • Streda 09:00 - 16:00
  • Štvrtok 10:00 - 15:30
  • Piatok 09:00 - 15:30
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:30 - 13:00

Pridať hodnotenie pre Jozef Refka

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie