Ivana Dobišová
Prievidza
5,00 7x hodnotenie

V spoločnosti Generali Poisťovňa, a. s. pôsobím od roku 2020. Skúsenosti s poistením a úverovými produktami som nadobúdala od roku 2015 počas práce v banke. Svojim klientom pomáham riešiť situácie vo všetkých oblastiach poistenia aj pri vybavovaní poistných udalostí – majetok, auto, život, zdravie, úrazy, … Zároveň poskytujem pomoc pri riešení hypotekárnych a spotrebných úverov. To všetko s ľudským prístupom, profesionalitou, empatiou a hlavne s úsmevom na tvári 🙂 Teším sa na spoluprácu s Vami.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Vrelo odporúčam spoluprácu s pani Dobišovou. Pohotovo reaguje a je nápomocná v akýchkoľvek situáciách. Ďakujem za Váš prístup.

Pavel Dobrotka

Veľmi milá a ochotná agentka so snahou pomôcť, poradiť a prísť na to, čo klient naozaj potrebuje. Vrelo odporúčam.

Zuzana Sagova

Som potešený profesionálnym a milým prístupom pani Dobišovej k vybavovaniu mojich záležitostí. Ďakujem..

Martin Ježík

Ak potrebujete niečo riešiť ohľadom poistenia Vášho auta, domácnosti alebo životného poistenia určite sa s dôverou obráťte na pani Dobišovú 👍 Vždy veľmi rada poradí, pomôže a navrhne Vám riešenie, ktoré prispôsobí Vašim potrebám 🙂 Za mňa určite skvelý finančný poradca 👍👍 Ďakujem.

Pavel Zdenek

Veľmi príjemna a ochotná pani, zrozumiteľne a postačujúce podané informácie ohľadom poistenia.Do budúcna pri konzultácii ohľadom poistenia a spravovania financií, určite oslovím pani Dobišovú opäť. Dakujem ešte raz…

Ján Šlosár

Som spokojná s precíznou prácou pani Ivanky, je to spoľahlivá osoba, ktorá drží slovo.

Viera Kyseľová

Pani Dobišová je veľmi milá finančná agentka s vysokou úrovňou odbornosti. Trpezlivo vysvetli všetko potrebné a dobre poradí. Odporúčam pri riešení akýchkoľvek finančných záležitosti.

Gabriela Sakalová

Adresa

  • Ulica Hviezdoslavova 9
  • Mesto Prievidza
  • PSČ 971 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:00 - 16:00
  • Utorok 08:00 - 16:00
  • Streda 08:00 - 16:00
  • Štvrtok 08:00 - 16:00
  • Piatok 08:00 - 16:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 13:00

Pridať hodnotenie pre Ivana Dobišová

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie