Ingrid Sprušanská
Skalica
5,00 27x hodnotenie

V oblasti hypotekárnych úverov a poistenia pracujem od roku 2013. Predtým som bola pracovníčkou banky.  Práca je zároveň aj mojím koníčkom. Moje dlhoročné skúsenosti viem využiť v praxi, čo znamená, že klientovi poskytnem profesionálne poradenstvo. Každý jeden prípad si beriem k srdcu a snažím sa, aby bol klient spokojný s mojou prácou. Odmena za dobrú prácu je odporučenie svojím známym či rodine. Čo môžem pre Vás spraviť? Poskytnúť Vám: • Bankové poradenstvo • Riešenie hypotekárnych a spotrebných úverov • zabezpečenie do dôchodku • poistenie majetku, života a auta. Rada sa s Vami stretnem. Teším sa na každé jedno stretnutie. Neváhajte, píšte, volajte, vyriešte si svoju budúcnosť ešte dnes.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Vďaka p. Sprušanskej sa nám splnil sen. Veľmi profesionálny prístup! Všetkým známym veľké odporúčanie a ešte raz veľká vďaka za všetko!

Anna Balikova

Veľmi vysoká profesionalita p. Sprušanskej. Vyslovene odporúčam všetkým známym a teším sa na ďalšiu spoluprácu

Marek Šedivý

Veľmi príjemný a profesionálny prístup, môžem len odporučiť.

Zuzana Kolštromová

*****

Anna Prelcová

maximálne ústretová, veľmi ochotná, milá, príjemná

Miroslava Valachovičová

Najlepšia poradkyňa čo som kedy stretla ako človek – profesionálny prístup, ĽUDSKOSŤ.

veronika blaho

Tri krát a určite nie naposledy. Ďakujeme najprofesionálnejšej a najúžasnejšej našej Inge, ktorá vždy všetko vyrieši k našej spokojnosti. Či poistenia, hypotéka, refinancovanie. Absolútna spokojnosť 👍👌

Peter Popovič

Inge je veľká profesionálka, všetky záležitosti nám dala do poriadku, vyriešila k 100% spokojnosti, za čo sme jej veľmi vďační a už sa budeme obracať len na ňu. Ušetrila nám aj peniaze aj čas.

Mária Popovičová

Profesionálny prístup, príjemná komunikácia, Velka spokojnosť. Ďakujeme

Michaela Pritchard

Výborné👌

Ľubomír Kubík

Jedna super finančná poradkyňa, vystupovanie, úroveň pomoci, informácie, proste všetko top.

Lenka Řehůřková

Maximalna spokojnost, nadprofesionalny pristup, spolahlivost, ochota a flexibilnost na 1000%, trpezlivost pri spekulovani klienta, ludsky pristup, poradenstvo nad zlato. Bojovnost za klienta uplne neskutocna. Mozem len odporucit na 1000000%. Da do poriadku aj nemozne. Velmi nam pomohla za co jej z celeho ❤ velmi,velmi dakujem.

Zdenka Palenciarova

Neskutočná pomoc v mojej zložitej situácii, Inge mi pomohla vyriešiť hypotéku. Patri jej veľká vďaka , odporúčam jej znalosti a skúsenosti aj ďalším potencionálnym klientom.

iveta

Top!!!!

Michaela Kudlova

TOP vybavenie hypo úveru ďakujem a doporučujem všetkým, prístup, realizácia, vystupovanie. Za mňa 100%

Denisa Kristiník

Super!

Tereza Jakubkova

Pani Sprušanskú odporúčam. Vždy nám rýchlo pomôže riešiť vzniknutú situáciu. Či už s úverom, poistkou alebo aj vybavením poistnej udalosti.

Petra

Môžem len odporučiť. Veľmi sme spokojní aj s hypotékou aj zo životnou poistkou.

Barbora Vachová

Výborné. Veľká spokojnosť.

Denisa Kristiník

Prijemná, ústretová, milá a férová dáma ktorá sa snazí pomocť o ktoromkoľvek čase a vždy sa môžem na ňu obrátiť 👍👍👍

Darina Uhrincova

S Inge som bola velmi spokojna pri vybavovani hypo na dom, nakolko som pracovala v zahranici a casu nebolo vela, Inge mi sama vybavila vsetko ohladom kupy domu. V buducnosti jej sluzby urcite budem vyuzivat.

Mirka Slobodova

Absolútna profesionálka, šikovná, ústretová, vie, čo robí a vždy dobre poradí, nastaví, vyrieši. Vďaka Ingrid máme krásne bývanie a šikovné poistenia. Pre nás nenahraditeľná.

Lucia Blanarikova

Pani Sprusanska je veľmi šikovná, ustretová, má dlhoročnú prax co je vidieť na práci ktorú odvádza, vždy nájde spôsob vyriešiť problém ak nastane, môžem len odporučiť.

Milada Pokorná

Najlepšia poradkyňa úprimná láskavá vždy vyriešila problém zobrala papiere a o nič sme sa nestaral s veľkým pochopením a úctou k ľuďom moje veľké ďakujem.

Veronika Blaho

Veľká spokojnosť

Marek Stančík

Pani Sprusanska je veľmi šikovná, ustretová, má dlhoročnú prax co je vidieť na práci ktorú odvádza, vždy nájde spôsob vyriešiť problém ak nastane, môžem len odporučiť

Milada Pokorná

Najlepšia spokojnosť

Kristína Korčakova

Adresa

  • Ulica Potočná 49
  • Mesto Skalica
  • PSČ 909 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 09:00 - 16:00
  • Utorok 09:00 - 16:00
  • Streda 09:00 - 16:00
  • Štvrtok 09:00 - 16:00
  • Piatok 09:00 - 14:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 13:00

Pridať hodnotenie pre Ingrid Sprušanská

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie