Ing. Danka Beťková
Zvolen
5,00 7x hodnotenie

V poisťovníctve a vo finančnom sektore sa pohybujem počas celého môjho života. Mojou špecializáciou je poistenie podnikateľov, ktoré si vyžaduje individuálny prístup, znalosť nielen produktu, ale aj mnohých iných oblastí, aby som dokázala aj náročným klientom poskytnúť maximálnu poistnú ochranu a tie najlepšie riešenia. Okrem podnikateľského poistenia sa venujem poisteniu motorových vozidiel, poisteniu majetku a ochrany zdravia klientov. Rovnako viem klientom poradiť v oblasti financií (hypotekárne úvery, spotrebné úvery). Moji klienti sa môžu na mňa obrátiť aj ohľadom informácií a sprostredkovania refinancovania úverov. Bohaté znalosti mám aj v oblasti investícií ako aj dôchodkového zabezpečenia. Moje služby môžu klienti osobne využiť v kancelárii vo Zvolene, alebo si dohodnúť stretnutie telefonicky, respektívne prostredníctvom nižšie uvedeného mailu.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Úžasná žena.

Henrich Ťažký

Pani Ing. Dana Beťková vždy ochotná pomôcť keď človek potrebuje. Odbornosť na vysokej úrovni.

Jaroslav Petr

😊😊😊😊😊

Dagmar Jančurová

zmizli hviezdičky, ale dávam plný počet asi 5

Jozef Frajkor

Ochotná, komunikatívna, odborne dobre pripravená, je dôsledná, s presným time schedule, má proaktívny prístup a interpersonálnu komunikácu.

ING. IGOR OLAJEC

Pani Ing. Beťková je spoľahlivá, vždy ochotná poradiť a pomôcť s akýmkoľvek problémom. Máme u nej životné poistenie, poistenie motorových vozidiel ako aj cestovné poistenie… Odporúčam pani Ing. Beťkovú

Mária Laliková

Všetky poistenia (životné, na auto, dom, cestovné) pre celú rodinu vybavujeme s Ing. Beťkovou už dvadsať rokov. Nič nám nikdy nevnucovala a vysvetlila všetko čo sme potrebovali vedieť. Inými slovami, sme spokojní.

Jana Frajkorová

Adresa

  • Ulica Andreja Sládkoviča 91/7
  • Mesto Zvolen
  • PSČ 960 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 09:00 - 16:00
  • Utorok 09:00 - 16:00
  • Streda 09:00 - 16:00
  • Štvrtok 09:00 - 16:00
  • Piatok 09:00 - 16:00
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 13:00

Pridať hodnotenie pre Ing. Danka Beťková

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie