Bc. Anna Lamačová
Trnava
5,00 4x hodnotenie

Do spoločnosti Generali Poisťovňa, a.s. som nastúpila v roku 2020 s dvojročnou praxou v oblasti finančníctva a poisťovníctva. Táto práca ma veľmi baví a preto je mojou prioritou poskytnúť klientovi komplexné poradenstvo, pomôcť mu v každej jeho životnej situácii a byť tu pre klienta vždy, keď ma potrebuje. Mojim cieľom je vybudovať si dôverný obchodný vzťah s klientom a stať sa tak pre neho a jeho rodinu rodinným finančným poradcom. Odmenou za moju prácu mi bude každé odporúčanie Vašim známym a rodine. Potrebujete ušetriť peniaze, splniť si svoje sny, zabezpečiť život sebe aj celej rodine, ochrániť si svoj majetok či auto, alebo ísť bezpečne na dovolenku? Myslíte aj na svoj dôchodok? Čo môžem pre to urobiť ja?

Pomôžem Vám:
– riešiť hypotekárne aj spotrebné úvery
– vytvoriť poistenie života, majetku aj auta na mieru pre Vás
– zabezpečiť Váš dôchodok (II. pilier DSS)
– uzatvoriť cestovné poistenie
– poskytnem investičné poradenstvo.

Neváhajte ma kontaktovať. Píšte, volajte, nech začneme s riešením Vašich potrieb už dnes. Teším sa na Vás a na každé stretnutie s Vami.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Najlepšia vo svojom obore, odporúčam všetkými desiatimi 😀

Lukáš Stehlík

Veľmi ústretová, milá, ochotná. Mal som z nej dobrý pocit.

Alex Michalička

Chceli sme uzavrieť životnú poistku v týchto časoch, no našli mne vďaka tejto pani oveľa viac. Ústretovosť, spoľahlivosť. Vrelo odporúčam, jej individuálny prístup a empatia je niečo, z čoho si môžu brať príklad aj iní. Urobili sme správnu voľbu, neľutujem. Vďaka

Dušan Náton

Hľadali sme poistenie na mieru v týchto zlých časoch. Vďaka p. Lamacovej sme získali viac. Jej ľudský prístup, ochota pomôcť povyšujú jej prácu na tú najvyššiu úroveň. Ešte raz ďakujeme 🙂

Dušan Náton

Adresa

  • Ulica Starohájska 9/B
  • Mesto Trnava
  • PSČ 917 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:00 - 17:00
  • Utorok 08:00 - 17:00
  • Streda 08:00 - 17:00
  • Štvrtok 08:00 - 17:00
  • Piatok 08:00 - 16:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 13:00

Pridať hodnotenie pre Bc. Anna Lamačová

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie