Ing. Andrea Šolcová
Martin
5,00 18x hodnotenie

Na finančnom trhu pracujem od začiatku roka 2019 a táto práca mi pripadá mimoriadne dôležitá, pretože ľudia napriek všetkým možnostiam na trhu a internete nedostávajú korektné a relevantné informácie. Vážim si každého klienta, ktorý za mnou príde a vloží mi do rúk svoju dôveru a očakáva odo mňa profesionálnu prácu a poradenstvo na všetkých úrovniach finančného sveta. Každému sa snažím pripraviť finančný plán tak, akoby som ho pripravovala pre seba či svojich blízkych, aby som si bola istá, že klient bude mať svoj život, zdravie či majetok zabezpečené pre prípad akejkoľvek nečakanej situácie. A v prípade, že sa tak stane, tak vie, že sa na mňa môže obrátiť, aby sme to spoločne vyriešili k jeho spokojnosti.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Thank you Mrs Solcova for your very professional advice regarding life insurance and possible financing models.
I am very grateful for the communication in English.
I will be happy to contact you again in the future for your professional help.

HB

Skvelá.

Ladislav Horňãk

Veľmi zlatá a prívetivá slečna a veľmi ochotná. Vie dobre poradiť.

Jan Bilicky

Veľmi dobre. Milá a profesionálna pani. Budem odporúčať. Ďakujem.

Marcel Meliš

Dobrý deň. Pani Šolcova je profesionál vo svojom obore vždy hľadá to správne riešenie je tu pre klienta a hľadá tu cestu ako pomôcť. Za mňa nepatrí do skupiny tých neodbytných poradcov ktorý volajú len ako z Vás vytiahnuť tu najvyššiu sumu!

Vladimír

Veľmi milá a komunikatívna osoba s kopou trpezlivosti a dôrazom pre detail, hlavne vďaka pani Šolcovej využívam služby a budem aj naďalej.

Peter Junas

Pani Andrea mi pomohla pri likvidácii poistnej udalosti od nahlásenia, realizáciu so servisom až po uzavretie poistnej udalosti. S takým prístupom som sa ešte nestretol kde pani Andrea stále komunikovala v akom stave je moja poistná udalosť. Veľmi pekne jej za to ďakujem. Grib

Ludovit Grib

10 z 10 vynikajúce.

Peter Ondríš

Úžasná a úplne skvelá.

Peter Duník

Veľmi milá a ochotná pani, veľmi rýchlo a dobre vybavila všetko čo som potreboval bez hocijakých problémov. Za mňa maximálna spokojnosť a odporúčam ju naozaj všetkým.

Peter Kapusta

Ing.Andrea Šolcová je veľmi spoľahlivá a milá osoba. Je ochotná a promptná v riešení mojich problémov a požiadaviek. Vrelo ju odporúčam v prípade riešenia poistenia alebo investovania, vo všetkom vie poradiť a pomôcť.

Martin Štefánek

Ing.Andrea Šolcová je veľmi milá ochotná profesionálna. Každú moju požiadavku vyrieši/la promtne profesionálne a s veľkou ochotou. Týmto odporúčam kontaktovať ohľadom poistenia pani Ing. Andreu Šolcovú – z mojej strany ako zákazníka je maximálna spokojnosť.

Ivan Ilčuk

Mila príjemná pani. Vždy sa snaží pomôcť a poradiť. Vždy sa snaží nájsť čo najlepší produkt pre nás aby nám vyhovoval a bol v rámci našich finančných možnosti. Vždy sa môžem kedykoľvek na ňu obrátiť a rada pomôže. Vidno, že ju práca baví a neberie nás len ako klientov. Som s ňou maximálne spokojná.

Stanislava Mikesková

Promptná a ochotná, akúkoľvek otázku som položila bola mi adekvátne zodpovedaná. Isto ešte využijem služby. Ďakujem.

Katarina Krivda

Maximálna spokojnosť

Veronika Palovcikova

Vynikajúca spolupráca. Rýchle vybavenie !

Kristian šveda

Hodnotím prácu p. Ing. Šolcovej veľmi pozitívne, vzhľadom k tomu že kedykoľvek som sa na ňu obrátil vždy s maximálnou ochotou a vysoko odbornou radou mi vždy ochotne a milo poradila. Veľmi pekne jej za jej rady ďakujem o bol by som veľmi rád aby takých pracovníkov ste vo Vašej poisťovni ste mali čo najviac. S úctou Sopoliga.

Milan Sopoliga

Pani Ing. Šolcovú hodnotím vysoko pozitívne, komunikácia a riešenie poistenia bolo vynikajúce, ústretové a rýchle. Odporúčam ju na uzatváranie poistných zmlúv bez akýchkoľvek výhrad a pripomienok.

Dušan

Adresa

  • Ulica Bernolákova 6088/14 (MK)
  • Mesto Martin
  • PSČ 036 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 08:00 - 16:00
  • Utorok 08:00 - 16:00
  • Streda 08:00 - 16:00
  • Štvrtok 08:00 - 16:00
  • Piatok 08:00 - 16:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené
Obedňajšia prestávka: 12:00 - 13:00

Pridať hodnotenie pre Ing. Andrea Šolcová

Obchodník/obchodníčka je zástupcom spoločnosti Generali Slovenská distribúcia, a. s., ktorá je dcérskou spoločnosťou Generali Česká pojišťovna, a. s., podnikajúcej v Slovenskej republike prostredníctvom pobočky Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu.

Generali Slovenská distribúcia, a. s. poskytuje finančné sprostredkovanie v oblasti poistenia, úverov a investícií.

Načítavanie
Načítavanie