Agáta Bugošová
Sečovce
5,00 9x hodnotenie

Vo finančníctve pracujem od roku 2002. Mojou najväčšou prioritou v živote je pomáhať ľuďom v každej životnej situácií a byť stabilným pilierom pri riešení nepredvídateľných okolností. Ku každému klientovi pristupujem zodpovedne a s individuálnym prístupom k jeho životným požiadavkám. Z mojich klientov sa časom stávajú aj moji dobrí priatelia. Ako zadosťučinenie ma napĺňa pocit pozitívnej spätnej väzby od mojich klientov, ktorí ma práve preto odporúčajú svojim známym. Moje portfólio zahŕňa oblasť životného poistenia, druhý dôchodkový pilier, majetkové poistenie, poistenie motorových vozidiel. Avšak mojou srdcovkou je podnikateľské poistenie, ktoré ma motivuje aj naďalej sa vzdelávať v danej problematike a tak poskytovať kompletný servis.

Online poistenie

Kontaktujte ma

Hodnotenia

Pracovníčka s dobrým prístupom k zákazníkovi , vybavila moju žiadosť aj po pracovnej dobe s prehľadom a dobrým prístupom. Zaujímala sa o celkový priebeh vybavovania a oboznámila ma i s výsledkom. TO je podľa mňa správny prístup pracovníka, ktorému záleží na dobrom mene danej firmy a prístupe k zákazníkovi .

Dušan Mulač

Som nadmieru spokojný s vašimi službami.

Ján Prosba

S pani Bugošovou spolupracujem už roky. Páči sa mi jej maximálna ústretovosť, vždy milý a hlavne zodpovedný prístup.

Anna Vargová

Vzdy prijemne naladena pani, odborne fundovana, ktora vie poradit a hlada riesenia problemu k spokojnosti klienta. Spolupracujeme uz roky a vzdy sme boli spokojni. Vsetko dobre do noveho roku zelame

Ing. Magdalena Morova

skvela poradkyna ,takych ako je pani Bugošova si treba važit.moje hodnotenie je 1 s hviezdičkou.

Ján Širotnik

S pani Bugošovou moja rodina spolupracuje už niekoľko rokov. Vždy nám s ochotou poradí či pomôže v akejkoľvek situácii.

Ing. Lucia Kovaľová

Dobrý den, najpr Vám prajem v dobrom zdraví a pohode P.F.2021., – hodnotenie- vždy bezproblémové a vyčerpavajúce skrátka účelne ,nadštandardné, ďakujem.

Gabriel Varga, MUDr.,PhD.

Veľmi spoľahlivá osoba na tom správnom mieste a všetko mi zodpovie, vysvetli a absolútne jej verím. Pri uzatváraní nových zmlúv ako bola kúpa ďalšieho auta, ani som nezapochybovala aby som ju neoslovila a tiež som nehľadala cestu aby som mala poistku lacnejšiu. A vždy sa snaží pomôcť ako najlepšie vie. Klobúk dole pred ňou a dúfam ze to bude robiť ešte veľmi dlho.

Dominika Dvorova

Velmi spokojny

Miroslav Kuriško

Adresa

  • Ulica Obchodná 164
  • Mesto Sečovce
  • PSČ 078 01

Otváracie hodiny

  • Pondelok 11:00 - 15:00
  • Utorok 11:00 - 15:00
  • Streda 11:00 - 15:00
  • Štvrtok 11:00 - 15:00
  • Piatok 11:00 - 15:00
  • Sobota Zatvorené
  • Nedeľa Zatvorené

Pridať hodnotenie pre Agáta Bugošová

Načítavanie

Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. Viac informácií

Načítavanie